Loading...

شخصی برای برنده شدن یک عدد آی‌فون ۷ رایگان، نامش را به آی‌فون ۷ تغییر داد!

تبدیل گوشی به مودم

برای بدست‌ آوردن یک تلفن هوشمند رایگان حاضرید چه کار‌هایی انجام دهید؟! یک کمپانی کامپیوتری در شهر Kiev کشور اوکراین اعلام کرد که به ۵‌ تا از اولین‌ نفراتی که نام‌شان را قانونا به آی‌فون ۷ تغییر دهند، یک عدد آی‌فون ۷ رایگان هدیه خواهد داد. همین اطلاعیه باعث شد Olexander Turin با ۲۰ سال سن نامش را به  “iPhone Sim” یا همان آی‌فون ۷ تغییر دهد و روز جمعه آی‌فون رایگان خودش را تحویل بگیرد.

بهتر است بدانید خرید یک آی‌فون ۷ در اوکراین چیزی حدود ۸۵۰ دلار هزینه دارد. در حالی که برای تغییر دادن نام در این کشور شما تنها به ۲ دلار نیاز خواهید داشت. هنوز هم خانواده و دوستان Olexander باور نمی‌کنند که او چنین کاری را انجام داده است.

 

خواهر آی‌فون ۷ (!) این چنین می‌گوید:

هنوز هم باور کردن این موضوع برایم سخت است. همه مردم تلاش می‌کنند که به نحوی خودشان را مطرح کنند، این هم یک روش متفاوت برای انجام این کار بود که برادرم آن را انجام داد.

موضوع دیگری که وجود دارد این است که او نمی‌خواهد در آینده فرزندانش با نام آی‌فون ۷ صدایش بزنند؛ به همین دلیل برنامه دارد که تا آن زمان نامش را به همان Olexander Turin بازگرداند.

نظر شما چیست؟ آیا برای دریافت یک آی‌فون ۷، حاضر به تغییر نام‌تان و یا انجام این دسته کار‌ها هستید؟!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,003,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: