Loading...

آموزش ساخت سوپر گروه در تلگرام

آموزش ساخت سوپر گروه در تلگرام

تلگرام این روزها برای خود پیشرفت می‌کند و البته این پیشرفت عظیم را باید مدیون کاربران ایرانی‌اش باشد! این نرم افزار که ابتدا دارای ساده‌ترین امکانات موجود نسبت به رقبای خود بود، به مرور زمان پیشرفته‌تر شد و حال همه کاربران هر روز منتظر به‌روزرسانی جدید این برنامه محبوب هستند.

یکی از قابلیت‌هایی که چند وفتی است به این برنامه اضافه شده است، امکان تبدیل گروه‌های عادی ۲۰۰ نفره به سوپر گروه‌های ۱۰۰۰ نفره است. به همین دلیل دیگر ادمین این گروه‌ها نیازی به حذف افراد ندارند و می‌توانند به راحتی برای عضو گیری تبلیغ نیز بنمایند.

اما سوپر گروه چگونه تشکیل می‌شود؟!

ابتدا به‌طور ساده یک گروه عادی تشکیل دهید.

 

پس از تشکیل اولیه گروه، با لمس نام گروه، به صفحه اطلاعات رفته و سپس با لمس سه نقطه گوشه بالا گزینه‌هایی را مشاهده می‌نمایید.

 

با انتخاب گزینه Convert To SuperGroup توضیحاتی از آخرین به‌روزرسانی این قسمت برای شما شرح داده می‌شود.

 

مشاهده می‌کنید که در آخرین به‌روزرسانی سوپر گروه‌ها، تمامی کاربران می‌توانند تمامی تاریخچه پیام‌های گروه را مشاهده نمایند.

 

اگر پیامی پاک شود، این اتفاق برای کل گروه می‌افتد.

ادمین‌ها می‌توانند پیام‌های مهم رو pin کنند.

و سازنده گروه یا همان Creator می‌تواند لینکی عمومی برای عضویت در گروه را ایجاد نماید.

پس از لمس گزینه Convert to supergroup، پیغام هشداری مبنی بر اینکه این عمل قابل بازگشت نخواهد بود برای شما ظاهر می‌شود. در واقع شما پس از ارتقا گروه نمی‌توانید آن را به حالت اول برگردانید.

 

شما با لمس نام هریک از اعضای گروه می‌توانید، با انتخاب گزینه Promote To Admin او را به عنوان یکی از ادمین‌های گروه خود انتخاب نمایید. البته توجه داشته باشید برای این کار باید شماره او را در گوشی خود ذخیره داشته باشید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,002,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: