Loading...

با محبوب‌ترین مدیران آمریکا آشنا شوید!

با محبوب‌ترین مدیران آمریکا آشنا شوید!

آیا نمی‌توانید رییس خودتان را تحمل کنید؟ کار کردن در فیسبوک، لینکداین یا اپل را امتحان کنید! این کمپانی‌ها بر اساس گزارش جدید Glassdoor ، سه نفر از محبوب‌ترین مدیران جهان را دارند. این گزارش بر اساس یک بررسی روی مشاغل آنلاین منتشر شده و برای انتخاب محبوب‌ترین مدیران آمریکا در سال ۲۰۱۶، کارکنان کمپانی‌ها به صورت ناشناس به مدیران خود رای داده‌اند. در این بررسی پرسش زیر مطرح شده است:

آیا عملکرد مدیر خود را تایید می‌کنید یا نه؟!

برای این که نتایج حاصل شده عادلانه باشد حداقل ۱۰۰۰ نفر از هر کمپانی در این نظرسنجی شرکت کرده‌ و ۱۰۰ نفر از آنها موافق مدیر خود باشند. این مطالعه به مدت ۱ سال از ماه مه ۲۰۱۵ تا مه ۲۰۱۶ انجام شده است؛ برای دیدن نتایج به دست آمده ادامه مطلب را بخوانید:

 

۱-” باب پیچک” از کمپانی Bain & Company  

تایید: ۹۹ درصد

Bain & Company که شاید نامش را کمتر شنیده باشید یکی از شرکت‌های معتبر بین‌المللی در زمینه ارایه خدمات مشاوره مدیریت و کسب‌ و کار است و از کمپانی‌های در حال توسعه حمایت می‌کند بنابراین کسب عنوان محبوب‌ترین مدیر توسط مدیرعامل این کمپانی دور از انتظار نیست!

۲- ” اسکات شر” از کمپانی  Ultimate Software

تایید: ۹۹ درصد

دوست داشتنی‌ترین مدیر تاریخ کمپانی Ultimate Software، ” اسکات شر”  مدیرعامل کنونی این شرکت است که همه کارکنان شرکت از وجودش لذت می‌برند و او را دلیل اصلی محیط کاری بسیار خوب کمپانی‌ می‌دانند. این مدیرعامل از تمامی پرسنل خود حمایت می‌کند چه اطرافیان نزدیک و چه کارکنانی که در خارج از کمپانی به فروش نرم‌افزار می‌پردازند.

۳- “دومینیک بارتون” از McKinsey & Company

تایید: ۹۹ درصد

کارکنان کمپانی McKinsey & Company زیرساخت‌های خوب، راهبری قدرتمند و همچنین رشد و بهبود پیوسته این کمپانی را به دلیل عملکرد خوب تیم مدیریت کمپانی و مدیرعامل آن “دومینیک بارتون” می‌دانند.

۴- “مارک زاکریرگ” از  فیسبوک

تایید: ۹۷ درصد

“مارک زاکریرگ” فوق‌العاده است! تیم رهبری شگفت انگیز، آزادی عمل بسیار زیاد کارکنان، دادن ماموریت‌های بزرگ و استفاده از ایده‌های پرسنل کار کردن و همکاری تیمی در فیسبوک را بسیار لذت‌بخش می‌کند! همه کارکنان در پیشرفت فیسبوک نقش دارند.

 

۵- “جف وینر” از لینکداین

تایید: ۹۷ درصد

نظر مدیر فروش کمپانی درباره جف وینر: «من آزادی را که مدیرعامل کمپانی ما می‌دهد تا در چالش‌های بزرگ مشارکت کنیم دوست دارم؛ اویک رهبر بسیار قدرتمندی است!»

۶- مارک بنیوف از Salesforce

تایید: ۹۷ درصد

کارکنان کمپانی عاشق این مرد هستند و کارکردن در Salesforce را دوست دارند؛ به اعتقاد آنها مارک بنیوف به خوبی نقش فرهنگ سازمانی و مردم را در ساختن یک کمپانی خوب درک می‌کند.

۷- “ساندار پیچای” از گوگل

تایید: ۹۶ درصد

خصوصیات گوگل را از زبان کارکنان کمپانی بشنوید: رهبری رویایی، ارایه محصولات جذاب، نام تجاری قدرتمند، پاداش‌های عالی، تمرکز بر رشد و ارتقای پرسنل. همه اینها در نتیجه مدیریت ساندار پیچای، رهبر نام‌آشنای گوگل به دست آمده است!

 

۸- “تیم کوک” از اپل

تایید: ۹۶ درصد

یکی از مهندسین نرم‌افزار اپل درباره او می‌گوید: «بسیاری از مدیران بزرگ، بخصوص در سطوح بالا از افراد بسیار باهوش هستند و تیم کوک هم از این قاعده مستثنی نیست!»

۹- “جوزف. ر. سیورایت” از Nestlé Purina PetCare

تایید: ۹۶ درصد

در Nestlé Purina تیم رهبری و در راس آنها جوزف. ر. سیورایت در اداره شرکت و سیاست‌های آن نظر کارکنان را می‌پرسد و بر اساس ایده جمعی کار می‌کند.

۱۰- “جیم وایت‌هرست” از Red Hat

تایید: ۹۶ درصد

یکی از کارمندان درباره او می‌گوید: این اولین و تنها شرکتی است که من در آن کار کردم و دیدم که مدیر ارشد آن به خواسته‌های ما فکر می‌کند! غالبا سیاست‌های کمپانی بر اساس بازخورد دریافتی از کارکنان شکل می‌گیرد یا تغییر می‌کند.

۱۱- “دیوید. اس. تایلور” از Procter & Gamble

تایید: ۹۵ درصد

او یک رهبر فوق‌العاده است و توجه ویژه‌ای به آموزش و ارتقای کارکنان دارد. این نظر کارکنان کمپانی درباره دیوید. اس. تایلور است.

 

۱۲- “جان لجر” از T-Mobile

تایید: ۹۵ درصد

این مدیرعامل همیشه بهترین است! جمله‌ای که خواندید نظر مسئول خدمات مشتریان شرکت درباره جان لجر بود.

۱۳- “جان. ب. ویمیر” از KPMG

تایید: ۹۵ درصد

کارکنان KPMG می‌گویند: مدیریت کمپانی هر کاری که بتواند انجام می‌دهد تا محیط کاری پرسنل شاد باشد!

 

۱۴- “مارک وینبرگر” از EY

تایید: ۹۵ درصد

مدیر عامل و سایر اعضای تیم مدیریت کمپانی EY محیطی را ساخته‌اند که در آن صدای یکایک کارکنان به گوش مدیران ارشد می‌رسد و نظرات آنها لحاظ می‌شود. مدیریت شرکت، نظر تمامی پرسنل را به رسمیت می‌شناسد!

۱۵- “جک لیتل” از MathWorks

تایید: ۹۵ درصد

یکی از مهندسین ارشد کمپانی می‌گوید: بیش از ۱۰ سال است که جک لیتل مالکیت و مدیریت MathWorks را در اختیار دارد و این موضوع مهمترین دلیل موفقیت و محیط عالی این شرکت است. در این ۱۰ سال به اندازه ۳۰ سال کار انجام شده است!

۱۶- “الکس گورسکی” از Johnson & Johnson

تایید: ۹۵ درصد

کارکنان شرکت، الکس گورسکی را رهبری اندیشمند می‌دانند که به اختراع، نوآوری و استفاده از ایده‌های نو اعتقاد دارد.

۱۷- “لینسای اسنایدر” از IN-N-Out Burger

 

تایید: ۹۵ درصد

پرسنل کمپانی، لینسای اسنایدر را مدیری قدرتمند می‌دانند. این شرکت حقوق و مزایای بالایی پرداخت می‌کند و همیشه زمینه ارتقای کارکنان فراهم است.

۱۸- “آرون. جی. آین” از Kronos Incorporated

تایید: ۹۵ درصد

مدیر بازاریابی کمپانی می‌گوید: آرون. جی. آین یک مدیرعامل در سطح جهانی است! او به خوبی قوانین کسب و کار در داخل و خارج از شرکت را می‌داند؛ هیچ ترسی از تغییرات ندارد و بیشتر از همه پرسنل کار می‌کند!

 

۱۹- “چارلز. سی. بات” از HEB

تایید: ۹۵ درصد

مدیران ارشد کمپانی مدیرانی را برای فروشگاه‌های خود استخدام می‌کنند که نگرشی نوآورانه دارند! این جمله، نظر یکی از کارکنان HEB در مورد تیم مدیریت شرکت بود.

۲۰- “شانتانو ناراین” از Adobe

تایید: ۹۵ درصد

یکی از مهندسین ارشد نرم‌افزار کمپانی ادوبی می‌گوید: مدیرعامل ما به کارکنانش اعتماد بالایی دارد و می‌داند که آنها به بهترین روش کار خود را انجام می‌دهند؛ بنابراین فرصت‌های زیادی برای پیشرفت وجود دارد و این موضوع در شرکت‌های بزرگی در اندازه ادوبی خیلی نادر است!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,136,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: