Loading...

پوکمون‌ گو سریع‌تر از هر اپلیکیشن دیگری به درآمد ۶۰۰ میلیون دلار رسید!

پوکمون‌ گو سریع‌تر از هر اپلیکیشن دیگری به درآمد ۶۰۰ میلیون دلار رسید!

گرچه پوکمون گو دیگر مانند سابق کاربر جدید جذب نمی‌کند، اما این بازی هنوز در حال شکستن رکوردهای گوناگون است. بر اساس گزارش جدید، پوکمون گو توانسته تا ماه سپتامبر، ۶۰۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد و این بدان معناست که هیچ اپلیکیشنی یا بازی نتوانسته در چنین زمان کمی به درآمد هنگفتی برسد. کندی کراش ۲.۵ برابر زمان لازم داشت تا به این درآمد برسد.

اما آمار جالب دیگری نیز در این گزارش می‌توان یافت. بر اساس این گزارش، ۴۵ درصد از زمان بازی بر روی گوشی‌های اندروید به این بازی اختصاص داشته است. ۱۹ بازی دیگر روی هم رفته، ۵۵ درصد زمان را به خود اختصاص داده‌اند. اما این زمان از بازی‌های دیگر به سرقت نرفته است. کسانی که از پوکمون گو استفاده می‌کنند، معمولا بازی نمی‌کنند.

گرچه برخی از کاربران دیگر از این بازی استفاده نمی‌کنند، اما آپدیت‌هایی که نیانتک برای آن در نظر گرفته ممکن است که کاربران را تشویق کند که به بازی برگردند. در نظر داشته باشید که پوکمون گو یک بازی با مدل پرداخت درون برنامه‌ای است و کاربران می‌توانند آیتم‌های گوناگونی را در بازه قیمتی مختلف خریداری کنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,354,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: