Loading...

از این پس می‌توانید در تلگرام بازی کنید‍!

از این پس می‌توانید در تلگرام بازی کنید‍!

انجام بازی‌های کوچک در اپلیکیشن‌های پیام رسان چندان محبوب نیست و البته قبلا هم وجود داشته است. مشهورترین اپلیکیشنی که این کار را انجام می‌دهد، مسنجر فیسبوک بوده که بازی‌هایی همچون بسکتبال، شطرنج و فوتبال دارد. ولی مسنجر فیسبوک چندان در کشور ما مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و تلگرام پراستفاده‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان در کشورمان است. حال تلگرام با معرفی پلتفرم بازی می‌خواهد کاربران را به استفاده بیشتر از این پیام‌رسان تشویق کند.

پلتفرم بازی تکامل پلتفرم بات است که تلگرام سال گذشته معرفی کرد. پلتفرم بات با استقبال زیادی از طرف کاربران مواجه شد. پلتفرم بازی نیز بر اساس همین بات‌ها بوده و به تولیدکنندگان سوم شخص اجازه می‌دهد که بازی‌هایی ساخته که کاربران بتوانند آنها را در چت‌ها بازی کنند.

برای اینکه بتوانید به بازی‌ها دسترسی داشته باشید، یک پنجره چت دلخواه را باز کنید و عبارت @gamee را تایپ کنید. حال بازی دلخواه خود را انتخاب کنید و خود را برای مدتی سرگرم کنید. برای به چالش کشیدن دوستان می‌توانید بازی‌ها را با دوستان خود شیر کنید. همه این بازی‌ها امتیازی بوده و امتیازهای شما را نگه می‌دارد و زمانی که کسی رکورد شما را می‌شکند، به شما اطلاع می‌دهد. در حال حاضر حدود ۳۰ بازی در این پلتفرم بازی وجود دارد، ولی توسعه‌دهندگان قول داده‌اند که صدها عنوان را در آینده نزدیک معرفی کنند. البته همه این بازی‌ها توسط تلگرام ساخته نمی‌شوند، ولی تلگرام امیدوار است که توسعه‌دهندگان به این پلتفرم روی آورند.

همه این بازی‌ها با HTML5 ساخته شده، پس بنابراین نیازی به نصب فایل‌های اضافه بر روی گوشی یا تبلت یا کامپیوتر نیست. بعلاوه، این بازی‌ها نیاز به امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری زیادی ندارند و می‌توان آنها را بر روی اندروید کیت‌کت و بعد اجرا کنید. فقط باید مطمئن باشید که تلگرام شما نسخه ۳.۱۳ به بالاتر است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 193,728,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: