Loading...

هنوز هم برای کار، سنتی فکر می کنید؟

درآمد بیشتری کسب کنید

روش کسب و کار در حال تغییر است. دیگر استخدام شدن در شرکت ها و مجموعه های بزرگ، تنها گزینه پیش رو نیست و افراد متخصص می توانند بصورت آزادکار(فریلنسر) درآمد بیشتری داشته باشند. علاوه بر آن کسانی که آزاد، کار می کنند آزادی عمل بیشتری در زندگی شخصی دارند.

چه چیزی باعث رشد این بازار می شود؟

کارفرمایان به این نتیجه رسیده اند که استخدام آزادکارها به صرفه تر است و حق انتخاب بهتر و بیشتری دارند.

 

با توجه به ارزش چند میلیاردی این بازار کار، شما این امکان را دارید که با سرمایه خیلی کم، کسب و کار پر رونقی را بصورت آزادکار (فریلنسر) شروع کنید.

 

به چه مهارتی نیاز دارید؟

اگر شما در ترجمه، تولید محتوا، طراحی گرافیک، عکاسی، تولید انیمیشن، برنامه نویسی وب، طراحی قالب سایت، توسعه اپلیکیشن موبایل تخصص دارید شروع کار برای شما بسیار راحت است.

 

علاوه بر تخصص در یکی از مهارت های فوق، می بایست اصول اولیه کسب و کار را نیز یاد بگیرید. کمی درباره مذاکره، فروش، بازاریابی و حسابداری مطالعه کنید.

 

اما کار را از کجا پیدا می کنید؟

تعداد زیادی بازارکار آنلاین freelancing marketplace در جهان وجود دارد.

 

Upwork با بیش از ۱۰ میلیون کاربر در جهان که فریلنسرهای فعال بیش از ۱ میلیار دلار در سال درآمد کسب می کنند. متاسفانه این سرویس در حال حاضر به دلیل تحریم ها، حساب کاربران ایرانی را بلافاصله مسدود می کند.

 

Freelancer با بیش از ۲۰ میلیون کاربر، بزرگترین سایت فریلنسینگ و بازار کار آنلاین در جهان است. متاسفانه این سایت نیز حساب کاربران ایرانی را مسدود می کند.

 

Ponisha با نزدیک به ۱۰۰هزار کاربر متخصص ایرانی، بزرگترین سرویس فریلنسینگ در ایران است که توانسته اعتماد بسیاری از کارفرماها و فریلنسرهای ایرانی را به خود جلب کند. انجام پروژه ها در پونیشا با سرعت بالایی انجام می شوند و پونیشا از رشد سریعی در استارتاپ هی ایرانی برخوردار است. پونیشا در صدد است تا به زودی سرویس خود را به خارج از مرزهای ایران نیز گسترش دهد و این امکان را برای فریلنسرهای ایرانی بوجود آورد تا با انجام پروژه ها بین المللی درآمد بیشتری کسب کنند.

 

علاوه بر سرویس های فوق که به طور عام برای اجرای هر نوع پروژه ای طراحی شده اند، سرویسهای دیگری نیز وجود دارند که بازار هدف خود را خاص تعریف کرده اند

 

parscoders با بیش از ۳۸هزار کاربر مکان مناسب دیگری است برای پیدا کردن پروژه ها با تخصص های برنامه نویسی، طراحی، ترجمه و مهارت های دیگر.

 

worldtranslators به صورت تخصصی بر روی ترجمه تمرکز دارد و مکان مناسبی است برای دریافت پروژه های ترجمه. قبل از دریافت پروژه تعیین سطح می شوید و درصورت برخوردار بودن از شرایط لازم، موسسه پروژه ها را برای ترجمه برای شما ارسال می کند.

 

شایان ذکر است که فریلنسینگ یک رویه جهانی است که در ایران به گونه های مختلف تجربه شده است. نمونه آن، استقبال رانندگان از سرویس اسنپ است که آنها را از الزام در کار برای آژانسها آزاد می کند.

 

با تمام مزایایی که فریلنسینگ دارد، شاید شما همچنان علاقه مند به استخدام شدن و کار برای شرکتهای دیگر  باشید. در این صورت پیشنهاد می کنیم موضوع استخدام خود و یا استخدام برای شرکت خود را از طریق سایت  www.e-estekhdam.com پیگیری کنید.

 

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,789,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: