Loading...

با این برنامه پلی‌لیست‌تان را بین اسپاتیفای، اپل‌موزیک، آی‌تونز و یوتیوب جابجا کنید!

با این برنامه پلی‌لیست‌تان را بین اسپاتیفای، اپل‌موزیک، آی‌تونز و یوتیوب جابجا کنید!

اگر شما از کاربران iOS هستید و از سرویس‌های پخش موزیک زیادی مانند اسپاتیفای، اپل‌موزیک، آی‌تونز و یوتیوب استفاده می‌کنید و می‌خواهید اطلاعات موجود در هر لیست‌پخش را درون همه این سرویس‌ها داشته باشید، توسط اپلیکیشن خاصی، این قابلیت برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.

این اپ رایگان به شما اجازه خواهد داد تا بتوانید پلی‌لیست موجود در اسپاتیفای را در یوتیوب و اپل‌موزیک اجرا کنید. همچنین می‌توانید موزیک‌های مورد علاقه‌تان در آی‌تونز و اپل موزیک را در یوتیوب یا اسپاتیفای داشته باشید و یا به پلی لیست یوتیوب‌تان در اسپاتیفای و اپل موزیک دسترسی داشته باشید.

همچنین این برنامه تعداد ۲۵ موزیکی که اخیرا در اپل‌موزیک و آی‌تونز گوش کرده‌اید را برای شما به سرویس دیگر منتقل خواهد کرد. یکی دیگر از قابلیت‌های جالب این اپ، شناسایی پلی‌لیست‌ دوستانی است که از سایر سرویس‌های پخش موزیک استفاده می‌کنند و به شما اجازه گوش دادن به آن‌ دسته از موزیک‌ها را می‌دهد.

این برنامه کاربردی را می‌توانید از اینجا برای آیفون خود دانلود کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,398,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: