Loading...

Mafia 3: Rivals برای اندروید و iOS

بازی بزرگ مافیا ۳ به زودی بر روی تمامی پلتفرم ها انتشار می یابد. حال سازندگان بازی قرار است حال و هوای مافیا را به اندروید و iOS هم بکشانند.

mafia3-rivals-gameplay

شرکت ۲K Games ناشر بازی مافیا ۳ به کمک استودیوی Cat Daddy، به همراه عرضه بازی مافیا ۳ ، بازی I را برای اندروید و iOS عرضه می نمایند. این بازی شما را با شخصیت ها و محیط بازی مافیا ۳ بیشتر آشنا می کند. بازی در شهر نیواورلئان که در بازی با نام نیو بوردو از آن یاد می شود، جریان خواهد یافت. اما سبک بازی Mafia 3: Rivals کاملاً متفاوت با بازی اصلی که اکشن ماجرایی (Action Adventure) طراحی شده است، خواهد بود. بازی به سبک RPG طراحی شده و شما باید تبدیل به بزرگ ترین گروه مافیا در شهر شوید. تا سقف ۴۰ رئیس به مجموعه گروه مافیای خود اضافه کنید، آنها را پرورش دهید، سلطه خود را با بدست آوردن اسلحه و مهمات افزایش دهید و گروه های رقیب را سرکوب نمائید.

۲K Games این بازی را در همان روز انتشار مافیا ۳ یعنی ۷ اکتبر معادل با ۱۶ مهر بر روی اندروید و iOS منتشر خواهد کرد. نیز امکان برخورداری از جوایز به هنگام عرضه بازی، در صورت ثبت نام در سایت بازی فراهم گردیده است.

mafia3-rivals-feature mafia3-rivals-features

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,930,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: