Loading...

حضور ۱۰۰ ربات در صف خرید آی‌فون‌ ۷ به جای انسان‌!

حضور ۱۰۰ ربات در صف خرید آی‌فون‌ ۷ به جای انسان‌!

با شروع عرضه جهانی آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس، عده زیادی از مردم به مراکز فروش رفتند تا از اولین نفرهایی باشند که آی‌فون‌های جدید را خریداری می‌کنند. اما جالب است بدانید تعدادی ربات در این صف‌ها حضور داشته تا هر چه سریع‌تر آی‌فون را به دست صاحبانشان برسانند.

در نیوزلند برای فروش آی‌فون ۷ توسط شبکه‌ مخابراتی Spark از تعدادی ربات به جای انسان‌ها برای منتظر ماندن در صف استفاده شده است تا از منتظر ماندن مردم برای چند روز متوالی در صف جلوگیری کند. کمپانی Spark این پروژه را یکی از ضروری‌ترین‌ها نامید و استفاده هر چه بیشتر از تکنولوژ‌ی‌های پیشرفته را مطرح کرد. این ربات‌ها که با نام The 100 Alpha 1 شناخته می‌شوند، توسط Spark برای اهداف متفاوتی ساخته و استفاده شده‌اند.

همچنین صاحبان هر ربات در حالی که در منزل‌شان به راحتی استراحت می‌کنند، به یک تصویر زنده از محل فروش و قرارگیری صف دسترسی خواهند داشت.

با توجه به این پروژه، خرید به‌واسطه کنترل از راه دور و توسط موبایل‌ها به زودی جای‌گزین روش‌های پیشین خواهد شد. علاوه بر این‌ها این ربات‌ها می‌توانند کارهای سرگم‌کننده دیگری را مانند کونگ‌فو و یوگا انجام دهند. صاحبان بعد از اتمام فرآیند خرید هم می‌توانند ربات‌ها را همراه خود داشته باشند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,700,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: