Loading...

با حذف این دو برنامه، گوشی اندرویدی شما دیگر ردیابی نخواهد شد!

با حذف این دو برنامه، گوشی اندرویدی شما دیگر ردیابی نخواهد شد!

به نظر می‌رسد که شرکت گوگل تمایل بسیار زیادی دارد تا مکان شما بر روی نقشه را بداند و از آن استفاده‌های متعددی بکند. کاربران بسیار زیادی از عمر باتری کم در نسخه جدید اندروید ابراز نارضایتی کرده‌اند. بسیاری از آن‌ها، انگشت اتهام خود را سمت گوگل‌پلی (فروشگاه نرم‌افزاری گوگل) گرفته‌اند.

این اپلیکیشن مدام در حال چک کردن مکان دستگاه شماست. به این ترتیب، همواره محل‌تان روی نقشه شناسایی شده و اپلیکیشن‌های متناسب با منطقه شما نمایش داده می‌شود و تا زمانی که کلیه تنظیمات مربوط به مکان‌یابی را غیر فعال نکنید، این کار ادامه پیدا می‌کند.

شما می‌توانید دسترسی گوگل‌پلی به مکان شما بر روی نقشه را با رفتن به Settings>Apps>Google Play Store>Permissions غیر فعال نمایید. اما این پایان ماجرا نیست و بایستی سرویس مکان‌یابی را برای تمامی اپلیکیشن‌ها غیر فعال کنید تا جلوی دسترسی گوگل‌پلی به مکان شما بر روی نقشه را بگیرید. این موضوع بسیار ناراحت کننده به نظر می‌رسد؛ چرا که بین همه چیز و یا هیچ چیز باید یکی را انتخاب نمایید.

فروشگاه نرم‌افزاری گوگل‌پلی، اطلاعات شما بر روی نقشه را مستقیما به گوگل ارسال می‌کند و مسلما این شرکت، نمی‌خواهد شما این گزینه را خاموش کنید! دیگر برنامه هم گوگل مپ است که قاعدتا وابسته به مکان یابی بوده و برای عدم مکان یابی شما توسط گوگل، بایستی آن را نیز غیر فعال سازید!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,278,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: