Loading...

مشکل ایرپاد بی‌سیم اپل را با این سیم ۱۰ دلاری رفع کنید!

مشکل ایرپاد بی‌سیم اپل را با این سیم ۱۰ دلاری رفع کنید!

اپل با تلاش زیاد قصد دارد ما را متقاعد کند که حذف جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون از آی‌فون ۷ یک کار وحشتناک نیست، البته زمانی که مشخص شد می‌توان ایرپادهای بی‌سیم ۱۶۰ دلاری اپل را به‌راحتی گم کرد، اعتراضات زیادی انجام شد. نگران نباشید چراکه یک راه ساده برای رفع این مشکل پیدا شده است، سیمی با قیمت ۱۰ دلار که از ایرپاد شما محافظت می‌کند. سیم Spigen Airpods ما را یاد بند ایرپاد می‌اندازد، راه‌حلی که هفته گذشته معرفی و پیش فروش آن آغاز شد. شباهت زیادی بین این دو وجود دارد و به‌راحتی می‌توان در انتخاب آن‌ها اشتباه کرد چراکه تنها در یک حرف S و قیمت تفاوت دارند.

بند ایرپاد ۲۰ دلار قیمت دارد درحالی‌که شما با پرداخت مبلغ ۱۰ دلار قادر به خرید بند Spigen در اوایل ماه آبان خواهید بود. کارکرد این دو بند کاملا با هم مشابه است، در هفته‌های آینده شاهد معرفی صدها لوازم جانبی برای ایرپادها خواهیم بود. این تجهیزات در صورتی که قادر به خرید ایرپاد بی‌سیم نباشید، کاملا اهمیت خود را از دست می‌دهند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,246,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: