Loading...

گوشی‌های گلکسی نوت ۷ پس از تاریخ ۹ مهر برای همیشه غیر فعال خواهند شد!

گوشی‌های گلکسی نوت ۷ پس از تاریخ ۹ مهر برای همیشه غیر فعال خواهند شد!

همانطور که استحضار دارید، بعد از انفجارهای مختلفی که برای گلکسی نوت ۷ سامسونگ در سراسر دنیا اتفاق افتاد و خسارت‌های زیادی را به این شرکت کره‌ای وارد کرد، مسئولان سامسونگ تصمیم گرفتند تا طی درخواستی، تمامی دیوایس‌های فروخته شده را از کاربران پس بگیرند. اما عملیات جایگزینی این محصولات با دیوایس‌های جدید مطمئنا کمی طول خواهد کشید.

ما در این مطلب، درباره ۲.۵ میلیون نوت ۷ فروخته شده صحبت می‌کنیم که باید توسط مشتریان مرجوع شده و باتری آن‌ها که توسط خود سامسونگ تولید شده است، از داخل دیوایس خارج شود و نمونه دیگری جایگزین آن گردد.

در هر صورت، عملیات جایگزینی گلکسی نوت‌های مرجوعی به نسبت کشورها، متفاوت است. به عنوان مثال در کشور آمریکا، شما می‌توانید دیوایس خود را به آسانی با پرچم‌داران دیگر این شرکت کره‌ای مانند گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج تعویض کنید. طی این روند، یک گیفت کارت ۲۵ دلاری نیز از طرف سامسونگ به شما اهدا خواهد شد.

در کشورهای دیگر، شما باید منتظر بمانید تا گلکسی نوت‌های اصلاح شده وارد بازار شود تا بتوانید محصول جایگزین خود را دریافت کنید. در طول این مدت، به شما پیشنهاد می‌شود که از دیوایس خود استفاده کنید. حتی اگر هیچ جایگزینی برای آن در منزل ندارید!

سامسونگ اخیرا طی اطلاعیه‌ای که به صورت جهانی ارسال شد، از تمامی خریداران و دارندگان نوت ۷ درخواست کرد تا دیوایس‌های خود را در همان لحظه که این خبر را می‌خوانند، خاموش کنند!

اما اگر شما قصد تعویض گلکسی نوت ۷ که به تازگی خریداری کرده‌اید را نداشته باشید، چه اتفاقی برای آن خواهد افتاد؟ طبق تصمیم جدیدی که مسئولان سامسونگ گرفته‌اند، کلیه دیوایس‌های دارای مشکل در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۹ مهر) غیر فعال خواهند شد و کاربران دیگر قادر به استفاده از آن‌ها نخواهند بود!

پس اگر شما از گلکسی نوت ۷ استفاده می‌کنید و تصمیمی برای شرکت در طرح تعویض آن ندارید، باید بدانید که دیوایس شما از تاریخ ۳۰ سپتامبر به بعد دیگر قابل استفاده نخواهد بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,244,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: