Loading...

سامسونگ به دارندگان نوت ۷ تا زمان دریافت مدل جایگزین، گلکسی J می‌دهد

سامسونگ به دارندگان نوت ۷ تا زمان دریافت مدل جایگزین، گلکسی J می‌دهد

یکی از خبر‌های مهمی که سامسونگ درباره آن اطلاع رسانی کرد، تعویض گلکسی نوت‌های معیوب با مدل جایگزین سالم بود و این کمپانی برنامه‌ای خاص برای این موضوع چیده است.

سامسونگ به دارندگان نوت ۷ دو حق انتخاب تعویض می‌دهد. اول این که کاربران هنگامی که نوت ۷ را تحویل می‌دهند، یک گلکسی J به‌عنوان امانت دریافت می‌کنند. این افراد می‌توانند تا زمانی که نوت جدیدشان آماده شود، از این مدل استفاده کنند. بعد از آماده شدن نسخه سالم نوت ۷، کاربر می‌بایست گلکسی جی را به کمپانی بازگرداند.

دومین انتخاب به این صورت بوده که کاربران می‌توانند نوت ۷ معیوب‌شان را با گلکسی S7 و یا S7 Edge مبادله کنند. این مبادله به صورتی بوده که کاربر می‌بایست لوازم جانبی داخل جعبه نوت را به کمپانی بازگرداند. البته این را هم در نظر بگیرید که خبرهایی مبتنی بر منفجر شدن S7 Edge در فضای اینترنت منتشر شده است. افرادی که نوت ۷ را با S7 یا S7 Edge تعویض می‌کنند، دیگر حق پشیمانی ندارند و نمی‌توانند تصمیم‌شان را تغییر دهند.

مورد مثبتی که در هر دو روش تعویض توسط سامسونگ دیده می‌شود، مبلغ ۲۵ دلاری است که توسط این کمپانی به صورت کارت هدیه و یا شارژ خط به کاربر داده می‌شود. همچنین سازمان حمایت از مصرف محصولات ایمن کشور آمریکا، تعویض نوت‌های معیوب را به تنهایی راه حل خوبی نمی‌داند و این موضوع شاید باعث بوجود آمدن تاخیر در این فرآیند گردد و تعویض نوت را به چند هفته بعد از زمان مقرر شده، موکول کند.

همچنین به این موضوع باید اشاره کنیم که خود کمپانی به کاربران این هشدار را داده است تا استفاده از نوت‌های معیوب را کنار بگذارند. بنابراین دیگر حرفی باقی نمی‌ماند و با وجود برنامه تعویض سامسونگ، دلیلی را برای نگه‌داری و استفاده از نوت‌های معیوب نمی‌بینیم.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,717,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: