Loading...

آیفون 7 در 7 سپتامبر می‌آید: خبری از آیفون 7 پرو نیست! فقط 2 آیفون

در حالی‌که لحظه به لحظه به 7 سپتامبر (17 شهریور) و زمان معرفی آیفون بعدی شرکت اپل (که از قرار ممکن است آیفون 7 نیز خوانده نشود!) نزدیک می‌شویم حجم اطلاعات به گوش رسیده از این اسمارت‌فون نیز هر لحظه افزایش پیدا می‌کند. در تازه‌ترین خبرها در این مورد بار دیگر تصاویری از این سری منتشر شده و در خبری دیگر با صراحت به ارائه نشدن مدل پیشرفته‌ای که از آن با نام iPhone 7 Pro یاد می‌شود در سال جاری اشاره شده است. گویا این مدل برای سال 2017 در نظر گرفته شده است.

یک منبع خبری آگاه در مورد حذف آیفون سوم از لیست دیوایس‌های اپل در سال 2016 ادعا کرده که این تصمیم یک تصمیم لحظه‌ آخری بوده و این شرکت تا همین چندی پیش قصد ارائه سه آیفون را در سال جاری داشته است. همچنین طبق ادعای این منبع آیفون بزرگ‌تری که امسال به بازار ارائه می‌شود نیز همانند آیفون حذف شده امسال به کانکتورهای فلزی Pogo Pins مجهز است که در این صورت طرفداران اپل بسیار خوشحال خواهند شد.

در خبری دیگر از یک منبع نزدیک به کارخانه Foxconn این ادعا مطرح شده که آیفون در سال 2017 به سمت شیشه‌ای کردن طراحی خود برای رقابت با گوشی‌های سامسونگ در این زمینه حرکت می‌‌کند امری که با توجه به سابقه اپل در ایجاد نکردن تغییرات عمده در طرح‌های خود چندان نیز عملی به نظر نمی‌رسد.

apple-iphone-7 apple-iphone-7 apple-iphone-7

در عکس‌هایی که امروز منتشر شده تنها دو آیفون به تصویر کشیده شده‌اند که مثل قبل یکی نسخه 4.7 اینچی معمول دستگاه با نام اجتمالی آیفون 7 است و دیگری دارای دو دوربین در بخش پشتی بوده و نسخه بزرگ‌تر 5.5 اینچی خواهد بود. آنچه این تصاویر را نسبت به گذشته متفاوت می‌کند نبود نسخه Pro (یا با هر نام دیگری که عرضه شود) است این نسخه همانند دیگر آیفون هم‌اندازه خود دارای دو دوربین در بخش پشتی است اما در پایین آن کانکتورهای فلزی موسوم به Pogo Pins نیز دیده می‌شد.

apple-iphone-7 apple-iphone-7 apple-iphone-7

نبود این مدل با وجود آنکه به نوعی تایید کننده خبرهایی پیشین در مورد ارائه تنها دو آیفون در سال 2016 خواهد بود اما در تضاد با خبر قبلی در مورد حضور pogo pinها در پشت آیفون بزرگ‌تر است.

منبع 1

منبع 2
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 187,174,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: