Loading...

ایده بدهید تا ۸۰ میلیون تومان حمایت بگیرید

ایده بدهید تا ۸۰ میلیون تومان حمایت بگیرید

به احتمال زیاد برایتان پیش آمده است که به اخبار موفقیت یک شرکت استارت‌آپی یا نوگام، در رسانه‌ها برخورد کرده باشید و به ناگاه آه از نهادتان بلند شده باشد! چرا؟ چون شما پیش‌تر، خودتان درست همان ایده را به صورت خام در ذهنتان داشتید، اما به خاطر نداشتن امکانات یا اصلا پی آن را نگرفته بودید یا اینکه در گام‌های اول، ناکام شده بودید.

چگونه است که ایران با داشتن این همه فارغ‌التحصیل در رشته‌های فنی و مهندسی که به قولی از این حیث در رتبه سوم دنیا قرار می‌گیرد، کسر کوچکی از استارت‌آپ‌های موفق دنیا را هم در اختیار ندارد؟

با توجه به پایین بودن نسبی هزینه تربیت نیروهای متخصص و دستمزد پایین‌تر آنها نسبت به کشورهای توسعه‌یافته، انتظار داریم که با توجه به ظرفیت‌ها بومی کشورمان، محیط مناسبی برای استارت‌آپ‌ها و پروژه‌های دانش‌بنیان داشته باشیم، اما واقعیت با تئوری متفاوت است؟

آیا می‌شود کاری کرد که به ایده‌ها و شرکت‌ها و پروژه‌های ناب بتوان یاری رساند تا از هزارتوی مشکلات به درآیند؟

مرکز فن آفرینی نوتک دقیقا برای چنین کاری شکل گرفته است. رسالت مرکز فن آفرینی نوتک حمایت از تیم‌ها و کسب و کارهای نوپا است، تا آنها را توانمند کند و به شناساندن آنها به دنیا کمک کند و به آنها یاری برساند تا با استفاده از این مزیت‌ داخلی، به بازارهای جهانی راه یابند.

تمامی ایده‌ها، طرح‌ها و کسب وکارهای نوپایی که در مرحله آغاز شکل‌گیری هستند، هم‌چنین کسب و کارهایی که در حال توسعه یک محصول یا خدمات جدید هستند، می توانند با شرکت در طرح توانمندسازی مرکز فن‌آفرینی نوتک، مورد انتخاب و حمایت قرار بگیرند.

حمایت نوتک از این طرح ها شامل:

آموزش تخصصی و فشرده در ایران و آلمان

۸۰ میلیون تومان سرمایه گذاری در طرح های منتخب

و ۱۲ ماه حضور در محیط کار حرفه ای است.

دوره توانمندسازی برای طرح‌هایی مناسب است که بازار هدف ملی یا بین المللی را هدف قرار داده‌اند. این گونه طرح‌ها پس از دوره پیش شتابدهی که به مدت چهل و پنج روز در تهران برگزار می‌شود، برای یک دوره آموزشی فشرده به مدت بیست و یک روز به آلمان می‌روند. پس از آن طی یک فرایند ده ماهه در فضای کار تهران مستقر بوده و ضمن دریافت آموزش‌های تکمیلی و توسعه کسب و کار خود، امکان تبلیغ محصول و خدمات خود را داشته و سعی در جذب مخاطب خواهند ‌کرد.

 

لازم به ذکر است که هر چند کلیه فعالیت‌های فنی تیم در فضای کار مناسبی که در نظر گرفته شده است صورت می‌پذیرد، اما طرح‌هایی که امکان جذب مخاطب بین‌المللی داشته باشند، طی ده ماه مورد نظر، فرصت دارند تا یکی از اعضای تیم خود را که به بحث توسعه بازار و جذب مخاطب می‌پردازد، در دفتر آلمان مستقر کنند. نکته قابل توجه اینکه، پس از پایان دوره توانمندسازی یک ساله، تمام کسب و کارهایی که پس از یک سال شکل گرفته‌اند، در قالب دو رویداد در ایران و آلمان به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه می‌شوند.

اگر قصد دارید در این رویداد شرکت کنید و امکان ورود به طرح توانمندسازی را برای ایده و گروه‌تان محک بزنید، به وب‌سایت نوتک مراجعه فرمایید.

حمایت‌های نوتک شامل: آموزش تخصصی و فشرده در ایران و آلمان تا ۸۰ میلیون سرمایه گذاری در طرح‌های منتخب و ۱۲ ماه حضور در محیط کار حرفه‌ای است.

دوره توانمندسازی برای طرح‌هایی مناسب است که بازار هدف ملی یا بین المللی را هدف قرار داده‌اند. این گونه طرح‌ها پس از دوره پیش شتابدهی که به مدت چهل و پنج روز در تهران برگزار می‌شود، برای یک دوره آموزشی فشرده به مدت بیست و یک روز به آلمان می‌روند.

لازم به ذکر است که هر چند کلیه فعالیت‌های فنی تیم در فضای کار مناسبی که در نظر گرفته شده است صورت می‌پذیرد، اما طرح‌هایی که امکان جذب مخاطب بین‌المللی داشته باشند، فرصت دارند تا یکی از اعضای تیم خود را که به بحث توسعه بازار و جذب مخاطب می‌پردازد، در دفتر آلمان مستقر کنند.

پس از پایان دوره توانمندسازی، تمام کسب و کارهایی که پس از یک سال شکل گرفته‌اند، در قالب دو رویداد در ایران و آلمان به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه می‌شوند.

مهلت ثبت ایده‌ها:

اگر قصد دارید در این رویداد شرکت کنید و امکان ورود به طرح توانمندسازی را برای ایده و گروه‌تان محک بزنید، فقط تا ۱۵ مردادماه فرصت دارید تا با مراجعه به وب‌سایت نوتک، ایده خود را ثبت نمائید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,253,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: