Loading...

افزایش درآمد بازی پوکمون گو تا مرز ۱۰ میلیون دلار در روز!

افزایش درآمد بازی پوکمون گو تا مرز ۱۰ میلیون دلار در روز!

بدون شک بازی پوکمون گو محبوب‌ترین بازی گوشی‌های هوشمند در حال حاضر است و یا حتی محبوب‌ترین بازی در کل تاریخ! اما نتیجه این محبوبیت جز درآمد بهتر چیست؟ قطعا تنها جواب مناسب همان درآمد نجومیست!

براساس آمارهای بدست آمده توسط شرکت App Annie، بازی پوکمون گو درحال کسب درآمد بسیار بالایی برابر با ۱۰ میلیون دلار در روز است که با توجه به عدم عرضه این بازی در بسیاری از نقاط جهان، این درآمد بیشتر به چشم می‌آید. در گذشته گزارشی مبنی بر رسیدن تعداد دانلود این بازی به حداکثر میزان خود در آمریکا منتشر شده بود که اگر درست باشد، دلیلی بر کاهش درآمد این بازی در آینده نیست چراکه خرید از درون آن، پول زیادی را نصیب سازنده آن خواهد کرد، همچنین شرکت App Annie اعلام کرده که این بازی تهدیدی برای کسب درآمد دیگر بازی‌ها مانند Mobile Strike، Candy Crush Saga و Clash of Clans نیست.

در این گزارش به دیگر توسعه‌دهندگان توصیه شده تا از موفقیت پوکمون گو درس بگیرند و به فرصت‌های تازه‌ای که این بازی برای برنامه‌ها یا بازی‌های مبنی بر واقعیت در آینده ایجاد خواهد کرد، استفاده کنند. در آخر گفتن این نکته ضروریست که اعداد اعلام شده رسمی نیست و ممکن است با کمی مبالغه همراه باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,188,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: