Loading...

این پست می‌تواند تسلایی باشد برای کسانی که از چاق افتادن در عکس‌ها شکایت دارند!

7-29-2016 9-25-57 AM

یک سری از عکس‌هایتان در یک مراسم مهم، مثلا مراسم ازدواجتان، با اندام واقعی‌تان تناسب ندارد؟!

گرچه نوع پوشش شما می‌تواند در چاق یا لاغر به نظر رسیدن شما مؤثر باشد، اما باید بگوییم که واقعا تکنیک عکاسی هم می‌تواند در این امر مقصر باشد!

بله، این ادعا که از نظر بیشتر ما به شوخی می‌ماند و طبق آن ما در عکس‌ها سه چهار کیلوگرم، چاق‌تر هستیم، می‌تواند تا حدی درست باشد.

در همین راستا عکاسی به نام «دن وجتک» در یک عکس گیف جدید، نشان داده است که چطور فاصله کانونی دوربین، روی شکل پرتره مؤثر است.

او پرتره‌های با فواصل کانونی ۲۰ – ۲۴- ۲۸ – ۳۵ – ۵۰ – ۷۰ – ۱۰۵ – ۱۵۰ و ۲۰۰ میلیمتر از یک مرد گرفت و با ترکیب عکس‌ها و تولید یک فایل متحرک تصویری نشان داد که واقعا تکنیک عکاسی در نحیف یا فره به نظر رسیدن ما می تواند مؤثر باشد.

Camera Adds 10 Pounds

پاسخ خیلی دقیقی به بهترین فاصله کانونی که برای مطابقت عکس با واقعیت باید استفاده بشود، نمی‌توان داد. اما معمولا فاصله کانونی بین ۸۵ تا ۱۳۵ میلیمتر برای عکس پرتره توصیه می‌شود.

7-29-2016 9-23-59 AM
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,717,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: