Loading...

با کاوشگر آشنا شوید: بزرگ‌ترین لگو دنیا که می‌تواند تجربه داشتن معدن را برای شما به ارمغان آورد!

با کاوشگر آشنا شوید: بزرگ‌ترین لگو دنیا که می‌تواند تجربه داشتن معدن را برای شما به ارمغان آورد!

ساختن لگو، از سرگرمی‌هایی است که کودکان علاقه بسیاری به آن دارند و به کمکش می‌توانند سازه‌هایی بسازند و بازی کنند. اخیرا شرکت سازنده لگو، اقدام به معرفی محصولی با نام “کاوشگر” کرده است که با بیش از ۳۹۰۰ قطعه مختلف، لقب بزرگترین ست اسباب بازی لگو را در دنیا تا به امروز به خود اختصاص داده است.

این محصول که از اول آگوست به بازارهای جهانی عرضه می‌شود، ۱۶ اینچ ارتفاع دارد و طول آن به همراه قسمتی که سطل‌های چرخان به آن متصل می‌شوند، به ۲۸ اینچ می‌رسد. تخته بالایی دستگاه که شامل چرخ دنده‌ها و نوار نقاله و سطل‌های چرخان است، دقیقا مانند یک ماشین حفاری واقعی طراحی شده‌اند. همانند نمونه اصلی، چرخ‌های این اسباب بازی مانند چرخ‌های یک تانک ساخته شده است و حالت زنجیر مانند آن، این قابلیت را دارد که وزن کل سازه را تحمل کند. نوار نقاله ساخته شده در این لگو، به قسمتی که کار حفاری را بر عهده دارد، متصل هستند و وظیفه دارند لگوهای غیر قابل استفاده را به قسمت فوقانی ماشین منتقل کنند تا به این ترتیب، از چرخه اصلی خارج شوند.

هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این ست اسباب بازی منتشر نشده است ولی آن‌طور که به نظر می‌رسد قیمت آن، نزدیک به قیمت ست پورشه ۹۱۱ (که از ۲۷۰۹ تکه تشکیل شده است)، یعنی حدودا ۳۰۰ دلار خواهد بود. البته ست کاوشگر، شامل موتورهایی برای به حرکت در آوردن اجزا دستگاه حفاری است. همراه این ست، یک کامیون حمل بار برای اینکه شما یک کارگاه حفاری تمام عیار داشته باشید هم قرار گرفته است.

 

 

اگر باز هم به دنبال افزودن جذابیت به این ست لگو هستید، می‌توانید به صورت جداگانه، یک کارخانه همراه فرآوری مواد معدنی نیز به اسباب بازی خود اضافه کنید. همه این محصولات، تجربه ساختن یک معدن تمام عیار با وسایل حفاری و کامیون‌های باربری را برای شما به ارمغان می‌آورد و دست کم، چند هفته ذهن شما را به خودش مشغول خواهد کرد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,442,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: