Loading...

قالب برش زن کیک

cake_narenji_ir.jpg

چندی پيش در نارنجی با يک بشقاب ديجيتالی که جهت برش دقيق کیک از آن استفاده می شد آشنا شده ايد. يک خانم خوش ذوق از اهالی اسکانديناوی نیز با ارائه یک طرح بسيار ساده، برش کیک را آسانتر کرده است.

 

این وسيله که Magisso نام دارد از جنس استیل ضد لک بوده و به سبکی يک قاشق می باشد. کافی است که آن را بر روی کیک گذاشته و به آرامی فشار دهید تا قطعه ای از کیک بريده شده و در قالب آن جای بگیرد آنگاه بدون بر هم خوردن تزئينات روی کيک و از بین رفتن شکل هندسی، می توانيد برش کيک را به آسانی سرو کنيد.

 

اگر کمی عجله داشته باشيد دیگر نياز نیز به دنبال قيمت و يا زمان ورود آن به بازار باشيد. بلکه می توانيد خودتان دست به کار شوید و این ابزار را با برشی از استیل و یا موادی نظیر آن تهيه کرده و از آن استفاده کنید. به نظر من حتی با خم کردن یک سیخ کباب هم می توان چنین برش زنی ساخت.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 175,973,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: