Loading...

چرا ایده یک تلفن اندرویدی از نوکیا می‌تواند جذاب باشد؟!

چرا ایده یک تلفن اندرویدی از نوکیا می‌تواند جذاب باشد؟!

به محض اینکه شما صحبت در مورد شرکت نوکیا را آغاز می‌کنید، در دل برخی افراد، جرقه‌ای زده می‌شود. کاربران در گذشته، رابطه خوبی با این کمپانی برقرار می‌کردند و محصولات این شرکت، به طرز شگفت انگیزی به فروش می‌رسید. محصولات نوکیا همیشه حرفی برای گفتن داشته‌اند. اما چرا ایده یک تلفن اندرویدی از نوکیا می‌تواند جذاب باشد؟!

شرکت نوکیا را به طور واقع، نمی‌توان یک تازه وارد به دنیای اندروید به حساب آورد. ردموندی‌ها، رابطه نزدیکی با این روبات کوچک سبزرنگ هنگام تولید تبلت N1 برقرار کردند. اما به دلیل کاهش تقاضای تبلت‌ها و همچنین عدم در دسترس بودن این محصول در سراسر دنیا، صحبت‌ها پیرامون آن به یک‌باره خاموش شد.

با این حال و اوصاف، هر زمان که خبر از تولید یک تلفن اندرویدی از سمت نوکیا مطرح می‌شود، بسیاری از کاربران شگفت زده می‌شوند. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که اولین دستگاه تولید شده با این خصوصیات، می‌تواند فروش بسیار بالایی در سراسر دنیا داشته باشد.

برخی افراد تا حدودی به لومیا حسادت می‌کنند

من و مطمئنا بسیاری از کاربران دنیای تکنولوژی به محدود شدن محصولات نوکیا به سری لومیا که به صورت اختصاصی توسط نوکیا و با سیستم عامل ویندوز موبایل عرضه می‌شوند، غبطه می‌خوریم. در واقعیت، کسی به خاطر سیستم عامل آن احساس ناراحتی نمی‌کند. اما کاربران پلتفرم مایکروسافت تنها متوجه اهمیت دوربین‌های کارل زایس و طراحی زیبای این محصولات شدند که هیچکس نیز به دنبال تقلید از آنها نرفت.

حتی شرکت اپل نیز تحت تأثیر رنگ‌آمیزی این محصول قرار گرفته و آن را در طراحی آیفون ۵C لحاظ کرد. همه ما در حال نگاه به لومیا ۱۰۲۰ هستیم و آن را با سیستم عامل اندروید تصور می‌کنیم. چقدر این موضوع می‌تواند شگفت‌انگیز و جذاب باشد!

 

به نظر منطقی می‌رسد که یک تلفن اندرویدی ساخت شرکت نوکیا نیازی به صفحه نمایش ضدخش یا بدنه ضدآب ندارد. چرا که این دستگاه خراب شدنی نخواهد بود! همه ما دیده‌ایم شرکت نوکیا تا به حال از انواع طوفان‌ها، آتش‌ها و تمام اتفاقات در دنیای تکنولوژی جان سالم به در برده و منتظر هستیم تا ببینیم که در دنیای اندروید، چه اتفاقاتی در انتظارش خواهد بود.

من در حال حاضر می‌توانم یک تلفن اندرویدی تولید شده توسط نوکیا را تصور کنم که افراد مختلف در حال انداختن آن درون آب برای انجام تست‌های مختلف هستند! همچنین تست‌های سقوط این محصول نیز باید انجام پذیرد و مقایسه کلی با محصول Moto Droid Turbo 2 صورت گیرد.

 

نوکیا همواره نوکیا خواهد ماند!

ما نمی‌توانیم نوکیا را یک کمپانی فوق‌العاده در نظر بگیریم. اما برخی افراد اینطور فکر می‌کنند! نوکیا تنها شرکتی است که فقط می‌توان آن را با خودش مقایسه کرد!

این شرکت فنلاندی فعال در زمینه تکنولوژی، خط تولید و طراحان مخصوص به خود را همواره داشته و همواره برای کاربران خود، سورپرایزی را در نظر دارد. هنوز هم نام نوکیا، لرزه بر اندام رقبای این شرکت می‌اندازد و این موضوع نشان دهنده این است که نوکیا همواره نوکیا خواهد ماند!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,541,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: