Loading...

هتاکان و ناسزاگویانی که در اینترنت به بانوان هندی بی‌احترامی کنند، از این به بعد با دولت هند طرف هستند

7-7-2016 10-01-33 PM

کارنامه هند در زمینه حفظ امنیت بانوان، چندان جالب نیست، موضوعی که باید از نظر جامعه‌شناسی مورد بررسی قرار بگیرد. اما این مترادف این نیست که دولت هند، هیچ تلاشی برای ارتقای امنیت زنان نمی‌کند.

به تازگی وزارت امور زنان هند، گام خوبی برای مبارزه با ترول‌ها و هتاکان اینترنتی برداشته است که به بانوان توهین می‌کنند.

همه چیز از ماه پیش شروع شد، در این زمان یک خواننده زن هندی به نام سونا موهاپاترا، در اظهار نظری از هنرپیشه مشهور بالیوود -سلمان خان- انتقاد کرده بود. او اعتراض کرده بود که او چرا در هنگام مصاحبه مطبوعاتی از واژه بی‌ادبانه‌ای برای تأکید بر فشار کاری جلسات فیلمبرداری استفاده کرده است.

اما همین اعتراض ملایم، باعث شد که سیلی از حملات بی‌ادبانه اینترنتی، علیه او را بیفتد. تا جایی که وزیر امور زنان، مداخله کرد و در توییتی خواست، زنانی که با مشکلات مشابه مواجه می‌شوند، از طریق ایمیل به او اطلاع بدهند. او خواسته است که حملات اینترنتی علیه زنان، از نظر قانونی، درست به منزله خشونت انگاشته شود و علیه آن حکم صادر شود.

7-7-2016 10-01-08 PM

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,807,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: