Loading...

چگونه بفهمیم شخصی دروغ می گوید؟

روزانه ما با افراد زیادی صحبت می کنیم، برخی از این صحبت ها روزمره هستند و از اهمیت بالایی برخوردار نیستند. اما بعضی دیگر بسیار ارزشمند هستند و تاثیر مستقیم روی زندگی ما دارند. در هر یک از این شرایط برای ما مهم است که شخص مقابل راست بگوید و سر ما کلاه نگذارد. برای حل این مشکل با هاو کن یو همراه باشید.

برای تشخیص موردی که فردی در حال درغگفتن یات پوشاندن حقیقت است، کار سختی پیش رو ندارد، شما ا چندین موردی که در ادامه آن ها را مطالعه می کنید می توانید تا درصد الایی تشخیص دهید که آبا شخصی به شما دروغ می گوید یا نه؟

 photo_a

برای شناختن یک فرد دروغگو به ویژگی های زیر دقت کنید:        

                  

۱- حرکات سر

به حرکات ناگهانی سر فرد مقابل دقت کنید مخصوصا هنگامی که سوالی را به طور مستقیم از او میپرسید به واکنش او توجه ویژه ای داشته باشید.

۲- تنفس

هر دروغی واکنش های مخصوص به خود را دارد. اگر فاصله شماکاربران سایت هاو کن یو تا فرد زیاد است، به حالت شانه ها و صدای او دقت کنید. او شانه را به بالا پرتاب میکند و صدایش و سخن هایش نامفهوم و لرزان است. هنگامی که شخص دروغ می گوید، در اثر استرس ضربان قلبش بالا میرود. البته این ویژگی ها در انسان های مضطرب نیز احساس میشود.


۳- تکرار

وقتی شخصی میخواهد که شما را متقاعد کند که شما حرف هایش را باور کنید از تکرار استفاده می کند تا شما توجه خاصی به آن موضوع داشته باشید.

۴- اطلاعات زیاد

افراد دروغگو سعی میکنند که با بیان اطلاعات زیاد شما را متقاعد کنند که راست میگویند. این افراد معمولا وقتی که شما از آن ها سوال نپرسیده اید، شروع به سخن گفتن میکنند.

۵- پوشاندن دهان

کسی که دروغ میگوید معمولا دهانش را با دستش میپوشاند و سعی دارد خود را از شما مخفی کند.

6-covering-mouth

۶- پوشاندن نقاط آسیب پذیر

کسی که دروغ میگویند سعی دارند نقاط آسیب پذیر بدن را مانند گلو، سر، سینه و شکم را بپوشاند و این نکته ایست که شما کاربران هاو کن یو میبایست دقت کافی را داشته باشید. معمولا وقتی دروغگو یک ایده مخالف نظر خودش میشنود، گلوی خود را میخاراند.

8-119-120-1-1

۷- بی قرار بودن پاها

در هنگام صحبت افراد دروغگو پای خود را تکان میدهند و هنگامی که در هنگام صحبت راه میروید، سعی میکنند سرعت راه رفتن را بیشتر کنند.

۸- سخت صحبت کردن

هنگامی که یک شخص در حال دروغ گفتن است، صحبت کردن برای او سخت است و زبان در دهانش خشک می شود که مبادا ح فی بزن. که با مطالب قبل تناقض داشته باشد.

02-spot-a-liar-body-language

۹- کم پلک زدن

فرد دروغگو سعی میکند ارتباط چشمی کمی داشته باشد و کم پلک میزند.

منبع: psychologium
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,868,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: