Loading...

با ۱۰ تا از شگفت‌انگیزترین هتل‌های دنیا آشنا شوید

با ۱۰ تا از شگفت‌انگیزترین هتل‌های دنیا آشنا شوید

اکنون با وجود اقامت‌گاه‌های زیبا در دنیا مانند هتل‌های رنگارنگ و شگفت‌انگیزی که اتاق‌هایش با اثرات هنری مزین شده، دیگر بهانه‌ای برای رفتن به مسافرخانه‌های سنتی وجود ندارد. از آنجایی که به نظر می‌رسد این روند در سراسر جهان در حال گسترش است، حالا خلاقیت است که در این مکان‌ها حس رقابت را ایجاد می‌کند. در ادامه با ۱۰ اقامت‌گاه غیرمعمولی آشنا می‌شویم که ممکن است از دیدن آن‌ها متعجب شوید.

۱. Kakslauttanen Arctic Resort: اگر بازدید از شفق‌های قطب شمال را در لیست مکان‌های خود وارد کرده‌اید، این سوله‌ها در استراحت‌گاه‌های فنلاند بهترین جا برای اقامت هستند. اکثر این سوله‌ها از شیشه ساخته‌ شده‌اند که باعث می‌شود منظره فوق‌العاده‌ای از آسمان را هر شب تماشا کنید.

۲. Magic Mountain Lodge: در قلب جنگل‌ پاتاگونیای شیلی و طبیعت بکر Huilo Huilo، این مسافرخانه دورترین جایی است که می‌توانید از زندگی ماشینی فاصله بگیرید. این اقامت‌گاه معماری خود را از محیط اطراف خود الهام گرفته‌ است که در نزدیکی آن رودخانه‌های جاری و غازرهای سرگردان زیادی به چشم می‌آیند.

۳. Amsterdam Zaandam: این هتلی است که به نظر می‌رسد ایده آن مستقیما از کارخانه شکلات‌سازی ویلی وانکا برگرفته ‌شده‌ است. خانه‌های نامنظم با طراحی سنتی که دارند این تصور را در ذهن ایجاد می‌کنند که بلوک‌های ساختمانی آن را یک کودک چیده‌ است.

۴. The Hobbit Motel: طرفداران مشتاق ارباب حلقه‌ها باید فرصت اقامت در این جا را تجربه کنند. این مسافرخانه‌ها با سازه‌های عجیب و غریبی که در اطرافشان دیده‌ می‌شود (مثل هواپیما، قطار، کشتی!) به معنای واقعی کلمه شما را یاد افسانه‌های خیالی می‌اندازد.

Crazy House .۵: هرچند که این مورد تا سال ۲۰۲۰ آماده نخواهدشد، اما می‌بایست در تقویم مسافرتی خود آن را قرار بدهید. این مهمانخانه ویتنامی (که پیش از این اسم آن Hang Nga Villa بود) ترکیبی از معماری طبیعت گونه و سورئالیست است.

۶. Palacio de Sal: سازندگان این مکان از شما درخواست می‌کنند که دیوارهای آن را لیس نزنید! چرا که به طور کامل از نمک ساخته شده‌اند. علاوه بر دیوارها، سقف، میزها و هر چیز دیگری که می‌بینید این گونه است.

۷. Panda Inn: این مورد یکی دیگر از مسافرخانه‌های باورنکردنی است. در این جا همه چیز با طراحی چینی ساخته شده‌ و هتلی را خواهید دید که تشکیلات آن تم پاندا دارند. موضوع جالب‌تری که وجود دارد این است که تمام کارکنان این هتل همگی لباس‌هایی با طرح پاندا پوشیده‌اند.

۸. Tree Hotel:با چیزهای عجیبی که در آسمان اینجا می‌بینید، جای تعجب ندارد که این هتل در لیست اقامت‌گاه‌های شگفت‌انگیز ما قرار داشته‌ باشد. همه اتاق‌های عجیب و غریب این هتل از درخت ساخته‌ شده‌اند و برای رفتن به داخل آن‌ها باید حدود ۴ متر از نردبان بالا بروید.

۹. Hotel Jested: این هتل که در دهه ۱۹۶۰ ساخته شده‌، به عنوان بنای تاریخی و فرهنگی نیز شناخته می‌شود و بالای کوهی در جمهوری چک واقع شد‌ه‌ است. اگر موارد مهم مربوط به معماری آن را در نظر نگیریم، می‌توان گفت که بیشتر شبیه شکلات‌های مخروطی شکل شرکت Hershey و یک مکان هنری متروکه است. در هر صورت وقتی که در اینجا می‌مانید احساس خواهید کرد که در سکانسی از فیلم جیمز باند قرار گرفته‌اید.

۱۰. Free Spirit Spheres: اتاق‌های کره‌ای شکل این‌جا طوری به نظر می‌رسند که از دنیای شهری به سوی طبیعت فرار کرده‌اند و آویزان بودن این سازه‌ها توجه شما را به خود جلب می‌کند. هر چیزی که در اینجا می‌بینید ساخته‌ دست انسان است و طبق معماری ونکوور بنا شده‌اند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,210,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: