Loading...

مردی در لاس‌وگاس با آیفون خود ازدواج کرد!

مردی در لاس‌وگاس با آیفون خود ازدواج کرد!

آرون چروناک ازدواج سریعی در لاس‌وگاس داشت. آرون چروناک در ۲۰ ماه مه با عشق زندگیش، آیفون، ازدواج کرد!! مایکل کلی می‌گوید که چروناک می‌خواهد که پیامی به جامعه بفرستد. ما با گوشی هوشمند خود به خواب می‌رویم، با آن بیدار می‌شویم و ۲۴ ساعت روز با آن همراهیم. بعلاوه، اولین چیزی است که در صبح به آن نگاه می‌کنیم. آیا این شبیه ازدواج نیست؟!

این ازدواج البته توسط ایالت نوادا و دیگر ایالت‌ها به رسمیت شناخته نمی‌شود. هنوز خبری از ماه عسل نیست (!) و ممکن است آقای چروناک با رونمایی از مدل‌های جدید، قید نوعروس خود را بزند! آقای چروناک می‌گوید:

البته اینکار مانند ازدواج با یک شخص، احساساتی نیست. ارتباط عاطفی کاملا متفاوت است. این ازدواج سمبلیک است، چون قانون اجازه چنین کاری را نمی‌دهد. پیام واضح است: این دستگاه‌های کوچک، برای ما بسیار ارزشمند هستند و کار نمادین من، ارزش بالای آنها را ثابت می‌کند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,080,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: