Loading...

مایکروسافت به دلیل آپگرید اجباری ویندوز ۱۰ یک زن، ۱۰ هزار دلار جریمه شد!

شاید کمتر کسی پیدا شود که از آپگرید کامپیوتر خود راضی نباشد. ولی برخی افراد هستند که در این مورد حتی حاضرند به دادگاه شکایت کنند! حالا زنی از کالیفرنیا، از مایکروسافت شکایت کرده و ۱۰ هزار دلار غرامت گرفته است.

۵۰۳۰۷۳-windows-10-upgrade-notice

تری گلدشتاین به روزنامه‌ سیاتل تایمز گفت:

من هیچگاه چیزی درباره ویندوز ۱۰ نشنیده‌ام. هیچ‌کس از من درباره آپدیت سوالی نکرد.

این خانم ادعا می‌کند که آپدیت باعث شده است که کامپیوترش کرش بکند و روزهای متمادی در دسترس نباشد. او از مایکروسافت شکایت کرد و خواهان یک کامپیوتر نو و پرداخت غرامت شده است. سخنگوی مایکروسافت هر گونه عمل خلاف را رد کرده است و گفته که ۱۰ هزار دلار به دلیل جلوگیری از پرهزینه‌شدن دعوی پرداخت شده است.

آپگرید اجباری بخشی از برنامه مایکروسافت برای استفاده کاربران از آخرین نسخه سیستم‌عامل این شرکت است. آپدیت ویندوز ۱۰ در دسته آپدیت‌های پیشنهادی است و شما برای آپدیت، تنها یک نوتیفیکیشن دریافت می‌کنید. در پاییز گذشته این آپدیت حتی با یک پکیج ارایه می‌شد که مایکروسافت اعتراف کرد که اشتباهی رخ داده بود. آپدیت مجانی ویندوز ۱۰ در ۲۹ جولای به پایان می‌رسد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,080,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: