Loading...

نسل دوم اپل‌ واچ با GPS همراه خواهد بود

اواخر امسال نسل دوم اپل واچ عرضه خواهد شد. شایعات زیادی تا به حال پیرامون این گجت در رسانه‌ها مطرح نشده است. تنها چیزی که در مورد آن به گوش رسیده، باریک‌تر شدن اپل واچ جدید نسبت به نسل قبلی است. اما واقعا چیزی در مورد خصوصیات و ویژگی‌های آن منتشر نشده است.

Apple-Watch-Cov

اما امروز و بر اساس اعلام وبسایت Macotakara، برخی ویژگی‌های نسل جدید اپل واچ مشخص شده است. یکی از این ویژگی‌ها، قابلیت GPS است که به صورت پیش‌فرض بر روی آن قرار خواهد گرفت و دیگر نیازی نیست که آیفون خود را با اپل واچ همراه داشته باشید.

قابلیت بعدی نیز پیگیری و ثبت و ضبط فعالیت‌های مرتبط با شنا است. تا به حال اطلاعات راهپیمایی، دویدن و دوچرخه‌سواری افراد ثبت و ضبط می‌شد و اگر این خبر صحت داشته باشد، اپل واچ می‌تواند تأثیر بیشتری روی ورزشکاران بگذارد و بیش از پیش با استقبال آنان روبه‌رو شود.

در حال حاضر مشخص نیست که این شایعات تا چه حد به واقعیت نزدیک است. پس همواره با ما همراه باشید تا شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای تکنولوژی بگذاریم.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,079,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: