Loading...

پتنت جدید سامسونگ از تغییر محل قرارگیری سنسور اثر انگشت خبر می‌دهد

در طراحی بسیاری از گوشی‌های هوشمند مجهز به سنسور تشخیص اثر انگشت، این سنسور در کلید هوم یا در پشت دستگاه و زیر دوربین قرار گرفته است. اما با توجه به پتنت جدید سامسونگ، به نظر می‌رسد این شرکت محل دیگری را جانشین کلید هوم در گوشی‌هایش خواهد کرد.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، یکی از طرح‌های سامسونگ برای محل قرار گیری سنسور تشخیص اثر انگشت در بخش بالایی پشت گوشی است. این ایده از طرز قرار گرفتن گوشی در دست استفاده می‌کند، زیرا هنگامی که شما گوشی را در دست بگیرید، به سادگی می‌توانید با انگشت خود محل سنسور مورد نظر را لمس کرده و قفل گوشی را باز کنید.

طرح دیگری که سامسونگ به آن فکر می‌کند استفاده از سنسوری مانند سنسور به کار رفته در آیفون است که سطح بیشتری از انگشت را اسکن می‌کند. در حال حاضر سنسورهای سامسونگ با نگه داستن انگشت روی سنسور و یا سوایپ کردن فعال می‌شود،‌ در حالی که کاربران آیفون با فشردن انگشت خود روی کلید هوم این کار را انجام می‌دهند. البته این که کدام روش برای کاربر راحت‌تر است، بستگی به خود کاربر و تجربه کاربری آن دارد.

samsung-fingerprint-scanner-back-640x300
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,785,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: