Loading...

تصویری که تیم کوک را شگفت‌زده کرد: وجود یک آیفون در نقاشی قرن ۱۷ میلادی!

بله، تیتر را درست خوانده‌اید، به‌تازگی یک نقاشی متعلق به قرن هفدهم میلادی نظر کارشناسان را به خود جلب کرده است که در آن تصویری از یک شی شبیه به آیفون به چشم می‌خورد و حتی تیم کوک نیز با دیدن این تصویر نتوانسته است تا شگفتی خود را پنهان کند.

هنگامی که تصاویر کم کیفیت بزرگ‌نمایی شده از این نقاشی در طی یک مراسم در اروپا به تیم کوک نشان داده شد، او درباره آن به شوخی گفت:

من همیشه فکر می‌کردم که می‌دانم آیفون چه زمانی اختراع شده است ولی دیگر درباره این موضوع اطمینان ندارم.

ماجرا از این قرار است که همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، در این نقاشی شاهد وجود یک شی مستطیلی شکل در دست یکی از شخصیت‌ها هستیم که همین شی محور اصلی این ماجراها به‌حساب می‌آید. نقاش این اثر که پیتر ده‌هوچ نام داشته است این جسم را یک نامه خوانده است. این نقاشی در حقیقت نامی طولانی و عجیب دارد: “مردی نامه‌ای را در سالن درگاه ورودی خانه به زن می‌دهد.”

ITresan-1395 (2)-2

حال این موضوع موجب می‌شود چندین سوال بسیار عجیب و غریب در ذهن هر کسی شکل بگیرد، آیا همه حاضران در سیلیکون ولی مانند فیلم‌های علمی و تخیلی در زمان سفر کرده و به ما در این باره دروغ می‌گویند؟ آیا این شی واقعا یک آیفون است؟ البته به‌صورت بدیهی تمامی این سوال‌ها بیشتر جنبه شوخی دارند.

با این حال شباهت این شی به یک دستگاه آیفون به حدی زیاد است که حتی تیم کوک نیز نتوانسته است آن را رد کند. در هر صورت تنها کسی که می‌تواند به ماهیت واقعی این جسم اشاره کند، نقاش این اثر است که با خلق این اثر عجیب و غریب (کافی است به چهره تک‌تک حاضران در نقاشی نگاه کنید تا متوجه شوید که منظور از عجیب بودن چیست) موجب سرگرمی اهالی سیلیکون ولی شده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,793,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: