Loading...

کلش آف کلنز با انبوهی از نیروهای جدید و افزودن زبان فارسی آپدیت شد!

بایستی بازی کلش آف کلنز را محبوب‌ترین بازی استراتژیک در کشورمان (و شاید دنیا) دانست که طرفداران ویژه‌ای دارد. حال این بازی، دقایقی پیش یک آپدیت بزرگ دریافت کرد و نیرهای جدید به همراه زبان فارسی به آن افزوده شد. در ادامه به اصلی‌ترین تغییرات در این به‌روز رسانی نگاهی می‌اندازیم.

۱- بچه اژدها (Baby Dragon)

Clash update 8

این نیروی جدید که از تاون هال ۹ به بعد قابل دسترس است، نسبت به دراگون اصلی کوچک‌تر بوده و در مقابل فضا و اکسیر کم‌تری را نیاز دارد. به طور حتم ورود این بچه اژدها، می‌تواند تغییرات زیادی در استراتژی‌های اتک زدن از طریق هوا ایجاد کند. جالب است بدانید که این نیرو پس از ۴ سال به بخش سرباز سازی اکسیر افزوده شده است.

۲- معدنچی (Miner)

Clash update 3

اگر اهل بازی کلش رویال باشید، احتمالا با این نیرو آشنا هستید و به نظر می‌رسد که کلش آف کلنز آن را از بازی دیگر به عاریه گرفته باشد. این معدنچی، دارای حرکت متفاوتی نسبت به سایر نیروها بوده و می‌تواند از زیر زمین، بدون آنکه مورد اصابت نیروهای دفاعی قرار بگیرد، حرکت کرده و به قلب نیروهای حریف بزند. این نیرو تا زمانی که از زیر زمین خارج نشود، قادر به حمله نیست اما اسپل‌ها در هر حالتی روی آن تاثیر دارند. این نیروی جدید در تاون هال ۱۰ قابل دسترس است.

۳- طلسم اسکلت‌ (Skeleton Spell)

Clash update 5

این اسپل که در تاون هال ۹ قابل دسترس است، دسته‌ای از اسکلت‌ها را در هر کجای نبرد که بخواهید، فراخوانی می‌کند، عملکردی که با سایر اسپل‌های دارک متفاوت بوده و بر قدرت تهاجمی کاربر می‌افزاید.

۴- طلسم شبیه‌سازی (Clone Spell)

Clash update 4

این اسپل نقش کپی کننده نیروهای شما را بازی می‌کند. به شکلی که در دایره ایجاد شده، نیروهایی شبیه به آنچه در ارتش شما وجود دارد ساخته شده و برای مدت محدودی، به آن‌ها کمک می‌کنند.

۵- افزوده شدن زبان پارسی

Clash update 1

شاید این تغییر بیشتر از هرچیزی برای ایرانیان مهم باشد، موردی که پس از چندین سال سرانجام محقق شد و بعد از امکان خرید ریالی جم‌ها، حال سوپر سل زبان پارسی را نیز به صورت رسمی به بازی افزود تا ایرانیان ارتباط بهتری با آن برقرار کنند.

۶- امکان نبرد دوستانه

Clash update 7

از این به بعد شما می‌توانید با سایر افراد در کلن خودتان به مبارزه بپردازید. در این مبارزه، هیچ نیرویی تلف نمی‌شود و نیاز به خرج کردن طلا و اکسیر نیز ندارید (و البته چیزی هم به‌دست نمی‌آورید). این نبردها، بهترین روش برای محک زدن توان دفاعی و از سوی دیگر، بررسی قدرت تهاجمی شماست.

۷- سایر تغییرات

در تاون هال لول ۱۱، امکان ارتقای توپ‌ها (Canon) به لول ۱۴ فراهم شده است
لاوا هوند در تاون هال ۱۱ به لول ۴ ارتقا داده می‌شود
بالون به لول ۷ ارتقا می‌یابد (تاون هال ۱۱)
نیروی Bowlers که طرفداران زیادی نداشت، فضای اشغال شده آن‌ها به ۶ خانه کاهش یافته است
مدل گفتگو و چت تغییر یافته است
امکان دادن نیرو و اسپل به کاربر دیگر، حتی اگر اردوگاه شما با نیروهای دیگری پر شده است
مشاهده افرادی که به صورت زنده مشغول تماشای یک نبرد هستند، فراهم شده است
و …

در تصویر زیر، اصلی‌ترین تغییرات به زبان فارسی و از طرف سوپرسل را مشاهده می‌کنید.

Clash update 2

با این تغییرات ایجاد شده، به طور حتم بازی در نبردها و استراتژی حملات دچار تغییرات عمده‌ای می‌شود. آیا شما یک کلش باز هستید؟ اگر این بازی را دوست دارید، تا چه این آپدیت جدید شما را هیجان زده کرده است؟ نظرات خودتان را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,048,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: