Loading...

بازی Monument Valley از زمان عرضه تاکنون ۱۴ میلیون دلار برای سازندگانش سود داشته است

یکی از جنبه‌های مهم استفاده افراد از گوشی‌های هوشمند، بخش سرگرمی و به‌ویژه بازی کردن با آن است. در این بین بازی‌های بسیاری در فروشگاه‌های نرم افزاری دیده می‌شوند که بعضی از آن‌ها بیش از چند هفته در ذهن نمی‌مانند و برخی دیگر بعد از گذشت چند سال هنوز هم محبوب هستند و مرتب به‌روزرسانی دریافت می‌کنند. یکی از این بازی‌های موفق Monument Valley است که توسعه دهندگان آن به تازگی آمار جالبی درباره این بازی ارایه کرده‌اند.

monument-valley-game-house-cards-how-play-get-new-levels-free-beginners-guide

براساس اعلام توسعه دهندگان Monument Valley:

در ماه ژانویه سال ۲۰۱۵ ما تصمیم به بررسی عملکرد Monument Vally از زمان عرضه آن گرفتیم. سوم آوریل ۲۰۱۶ دومین سالگرد عرضه این بازی بود و حال ما اطلاعات زیادی برای بررسی عملکرد Monument Valley و این که با نسخه‌های بعدی آن چه کنیم، در اختیار داریم.

 

خب تا این‌جا که اطلاعات جالبی در سخنان سازندگان این بازی نبود، اما برای آن دسته که به دنبال این هستند تا بدانند این بازی چه مقدار درآمد داشته باید بگوییم که این بازی در بین دو بازی برتر آمریکاست که از زمان عرضه‌اش تا به حال مبلغ ۱۴ میلیون دلار سود داشته است! این میزان درآمد، زیاد به نظر می‌رسد ولی باید به یاد داشته باشیم که تولید بازی به این سبک و کیفیت خرج‌هایی هم برای سازندگان در پی داشته، بنابراین درآمد خالص واقعی آن‌ها از این مقدار کمتر است.

آمار جالب دیگری که منتشر شده نشان از دانلود بسیار زیاد این بازی دارد که بیش از ۲۶ میلیون بار بوده و ۲۱ میلیون دفعه آن در زمانی اتفاق افتاده که توسعه دهندگان بازی را به رایگان عرضه کرده‌اند. بیشتر کسانی که برای این بازی مبلغی را پرداخته‌اند از کاربران iOS هستند و بیشترین سود سازندگان در ماه مارس ۲۰۱۵ بوده که حدود ۷۰ هزار دلار نصیب‌شان شده است.

این بازی با قیمت ۳.۹۹ دلار در اپ استور و پلی استور در دسترس است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,441,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: