Loading...

ثبت تصویری زیبا از فرود آمدن راکت فالکون ۹ شرکت SpaceX

اگر طرفدار ستاره شناسی و آسمان باشید،‌ حتما می‌دانید که یکی از خبرسازترین‌های این حوزه در چند ماه اخیر، راکت فالکون ۹ شرکت فضایی و غیر دولتی SpaceX بوده است. زک گارتر که یکی از عکاسان آسمان است در بلاگ شخصی خود تصویری منتشر کرده که می‌گوید هنگام فرود این راکت به ثبت رسیده است.

vq1lqzo4bq56lrtuvsoo

او می‌گوید که این تصویر را در Hunting Island در کارولینای جنوبی و در ماه مه، هنگامی که مشغول عکاسی از کهکشان راه شیری بوده به ثبت رسانده است. او در حدود ساعت ۱:۱۰ دقیقه بامداد دوربین a7R II سونی بدون آینه خود را تنظیم کرده بود تا در هر پنج دقیقه ۳۰ فریم را ثبت کند.

گارتر درباره شکار تصویر راکت فالکون ۹ می‌گوید:

در حالی که دوربین در حال ثبت آخرین فریم‌های خود بود، دیدم از گوشه چشمم چیزی شبیه به نور آتش بازی در حال پایین رفتن است. این حادثه یادآور پرتاب یک ماهواره برای گردش در ذهن من بود، پس این فکر به ذهنم خطور کرد که شاید، فقط شاید، یک نوع راکت در حال پرتاب است.

برخی کاربران در فضای مجازی عنوان کرده‌اند این تصویر ممکن است مربوط به پرتاب یک راکت نباشد، زک گارتر تعدادی عکس از یک لحظه از آسمان شب گرفته و بعد با استفاده از فتوشاپ آن‌ها را ترکیب کرده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,887,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: