Loading...

بیل گیتس و همسرش در تلاشی برای پایان دادن به فقر کودکان، دماغ‌قرمز شدند! شما هم می‌توانید با یک ری‌توییت، به آنها بپیوندید!

5-22-2016 7-11-30 PM

اگر ما دیوار مهربانی داریم، باید بگوییم که در مقابل، فرنگی‌ها سابقه زیادی در ترتیب دادن مهمانی‌های خیریه و حرکات نمادین، برای یاری رساندن به نیازمندان دارند. اگر رمان‌ها و فیلم‌ها و سریال‌ها را بررسی کنید، می‌بینید که در بخش‌هایی از آنها این سابقه فرهنگی و حرکات اجتماعی نقش بسته است.

باید اعتراف کنیم که افراد و NGOهای فرنگی، در این کارها، توانمندتر، پیگیرتر و باتجربه‌تر از ما هستند. پس شایسته است که ما در وبلاگستان، گاهی حرکات خوب آنها را بازتاب دهیم، چرا که دیر یا زود باعث خواهد شد که حرکات مشابهی در ایران خودمان هم شکل بگیرد.

اما در همین راستا، جالب است بدانید که ۴ روز دیگر، یعنی روز ۲۶ دی، به صورت نمادین، روز دماغ‌قرمزهاست! در این روز شخصیت‌های مشهور برای اینکه مسئله فقر کودکان در کانون توجه قرار بگیرد، به سبک دلقک‌های سیرک‌ها، بینی‌های قرمز به صورت می‌گذارند و عکس‌های خود را به اشتراک می‌گذارند و تلاش می‌کنند که برای کودکان، کمک جمع‌آوری کنند.

5-22-2016 7-14-17 PM

در این میان، بنیاد خیریه بیل گیتس و همسرش-ملیندا- هم به این حرکت پیوسته‌اند و در اکانت‌های توییتری خود، تصاویر خود را با بینی‌های قرمز به اشتراک گذاشته‌اند.

و مهم‌تر از هر چیز، اعلام کرده‌اند، که هر ری‌توییت این تصاویر با هشتگ  #RedNose4Kids مساوی خواهد بود یا هدیه کردن ۱۰ دلار از سوی آنها به کودکان.

5-22-2016 7-11-12 PM

از سخاوتمندی بیل‌گیتس کمال استفاده را بکنید، و با یک ری‌توییت، ۱۰ دلار به کودکان نیازمند دنیا کمک کنید، ۱۰ دلاری که می‌تواند:

  • وعده‌های غذایی برای کودکان فراهم آورد.
  • تبدیل به دارو و کمک پزشکی برای آنها شود.
  • آنها را از خیابان‌خوابی نجات بدهد.
  • عینکی شود بر چشم‌های آنها.
  • یا مبدل به کتاب و مواد فرهنگی لازم، برای دانش‌افزایی و مبارزه با جهالت- این سرمنشأ بدبختی‌های عالم- شود.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,395,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: