Loading...

فلیپ‌بورد کجایی؟ دقیقا کجایی؟! دسترسی به فلیپ‌بورد از طریق برخی از ISPها در ایران ناممکن شد

5-22-2016 8-33-31 AM

طبق گزارشات برخی از خوانندگان، چند روزی است که دسترسی به فلیپ‌بورد از طریق «برخی» از ISPها در ایران «ناممکن» شده است. از جمله این ISPها می‌توان های وب و رایتل را نام برد.

امیدواریم که این مشکل صرفا فنی بوده باشد و این اپلیکیشن گردآورنده خبر که بیشتر مورد استفاده گیک‌ها، صاحبان رسانه و تولیدکنندگان محتواست، یک بار دیگر قابل دسترسی شود.

در دوره پساتحریم یا پسابرجام، امیدواری بسیاری از ما این بود که نه‌تنها جلوی ممنوعیت‌های بی‌دلیل در اینترنت گرفته شود، بلکه از آن سو مذاکرات و مساعدت‌هایی برای کمک به رفع برخی از تحریم‌های اینترنتی بی‌دلیلی که به شهروندان ایرانی تحمیل شده است، از سوی نهادهای رسمی ایرانی انجام شود، کاری که از آن به کلی غفلت شده است.

در این سو، گرچه از سوی دولت، مقاومت‌های در برابر فی..لترینگ اپلیکیشن‌های محبوب مانند تلگرام و اینستاگرام صورت گرفته است، اما هنوز هم گاه، گزارشاتی در مورد ممنوعیت‌های اینچنینی به گوش می‌رسد
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,188,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: