Loading...

اتود بزنم یا نزنم!

اتود بزنم یا نزنم

یکی از مشکلاتی که در پروژه های طراحی وجود دارد، این است که برخی از کارفرمایان تقاضای اتود می کنند. حالا سوال این است که چطور باید به این درخواست ها پاسخ داد؟

 

در پونیشا همیشه پروژه می بایست بعد از ایجاد پرداخت امن شروع شود، یعنی کارفرما می بایست شما را برای انجام پروژه انتخاب کند، شما انجام پروژه را تائید کنید و پس از اینکه کارفرما برای شما پرداخت امن ایجاد کرد، کار را شروع کنید.

 

پس ارسال اتود به درخواست کارفرما مجاز نیست؟

اگر چنین موردی مشاهده کردید، لطفا کارفرما را به خواندن این پست تشویق کنید و پروژه را گزارش کنید.

 

اما چطور کارفرما مطمئن شود شما فرد مناسبی برای انجام پروژه وی هستید؟

کارفرما از روی نمونه کارهای شما می بایست شما را انتخاب کند. شما می توانید نمونه کارهای خود را به پروفایلتان در پونیشا اضافه کنید. اگر هنوز نمونه کاری ندارید، می بایست چند پروژه انجام دهید. بهترین روش این است که برای کارفرمای فرضی پروژه انجام دهید. ما هیچ وقت توصیه نمی کنیم بصورت رایگان و برای ایجاد نمونه کار پروژه انجام دهید.

 

چرا ما اتود زدن قبل از ایجاد پرداخت امن را توصیه نمی کنیم؟ 

فکر کنم پاسخ به این سوال راحت ترین کار ممکن باشد. کارفرما می تواند این درخواست را از همه پیشنهاد دهندگان انجام دهد و کلی وقت و انرژی شما برای انجام کاری که هیچ تضمینی برای دریافت پروژه وجود ندارد گرفته شود.

 

بهتر است برای وقت خود ارزش قائل شوید. اگر نیاز به تمرین دارید، اتود زدن رایگان برای کارفرمایان در پونیشا جای مناسبی برای شما نیست.

 

ما فکر می کنیم بیشتر باید به این موضوع پرداخته شود. پس نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید و اگر درخواستی از ما دارید با ما مستقیم درمیان بگذارید.

 

 

 

 

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,872,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: