Loading...

سایتی شبیه به اینستاگرام ۲۰۰هزار تومان

اینستاگرام 200هزار تومان

سایتی مانند دیجیکالا ۳۰۰ هزار تومان، سایتی مانند گوگل ۲۰۰ هزار تومان و موارد مشابه خیلی زیادی، یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که در پونیشا رخ میدهد! درسته؟

 

خوب اجازه دهید این پست را به دو قسمت تقسیم کنیم:

۱- چرا ما این پروژه ها را تائید می کنیم؟

۲- شما چطور می بایست با این کارفرمایان مدارا کنید!

 

چرا ما این پروژه ها را تائید می کنیم

همه ما حداقل در یک کار تخصص و مهارت داریم. ممکن است از روز اول هیچ اطلاعاتی درباره آن نداشته ایم یا اطلاعات مان  خیلی محدود بوده باشد. منظور من این است که ما همه از نقطه صفر شروع کرده ایم و زمان برد تا به جایی که الان هستیم برسیم.

پونیشا برای خیلی از کارفرمایان که می خواهند وارد کسب و کار آنلاین شوند، همان نقطه صفر است. بسیاری از کارفرمایان تازه کار، ایده و اطلاعی از قیمت ها ندارند و صرفا بودجه را انتخاب می کنند چون انتخاب بودجه اجباری است.

انتخاب بودجه، به معنی درخواست انجام کار به آن قیمت نیست و تنها نقطه ای برای شروع مذاکره است.

بنابراین ما این پروژه ها را تائید می کنیم تا کارفرمایان تازه کار تجربه کسب کنند و با فریلنسرها در تماس باشند و اطلاعات خود را در این زمینه بالاببرند.

 

شما چطور می بایست با این کارفرمایان مدارا کنید

با توجه به صحبت های بالا، اگر شما حوصله سر و کله زدن با افراد تازه کار را ندارید، خیلی راحت از آن رد شوید. نیاز نیست یک پیشنهاد خود را بسوزانید تا برای کارفرما پیام تمسخر آمیز ارسال کنید! هیچکدام از ما از روز اول دویدن بلد نبودیم!

اما برخی از این پروژه ها می تواند برای شما باعث ایجاد ارتباطات خوبی شود و پروژه های زیادی را برای شما به همراه آورد. تنها کاری که شما می بایست انجام دهید این است که کمی بیشتر صبور باشید و به سوالات کارفرما پاسخ دهید. با دلیل و وضوح بیان به کارفرما توضیح دهید که برنامه نویسی چطور کار می کند و چرا با ۲۰۰ هزار تومان امکان ایجاد سایتی شبیه به آپارات نیست.

قبول داریم که این کار راحت نیست و از عهده همه بر نمی آید.

 

اگر پیشنهاد و نظری برای بهتر شدن و آموزش کارفرمایان تازه کار دارید، و اگر لینک های مفیدی در این زمینه وجود دارد حتما برای ما ارسال کنید.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,573,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: