Loading...

نقشه گوگل افراد را در المپیک 2016 راهنمایی می‌کند

 
 

Rio_Olympics_2016_Google_Maps_3شاید شما هم از افرادی باشید که بی‌صبرانه منتظر شروع‌شدن المپیک 2016 در ریودوژانیروی برزیل  هستند. ورزشکاران، مربیان، طرفداران، روزنامه‌نگاران و دیگر گروه‌ها به ریودوژانیرو خواهند آمد تا سهمی از المپیک داشته باشند. چیزی که واضح است این است که بسیاری از این افراد، بومی نیستند و هیچ سرنخی از اینکه به کجا می‌روند و یا از کجا می‌آیند، ندارند. حالا گوگل در وبلاگ نقشه گوگل اعلام کرده است که برای حل این مشکل راه‌حلی دارد.

در المپیک 2016، کاربران نقشه گوگل نه تنها قادر خواهند بود که نقشه‌های بیرون سالن‌ها را بینند، بلکه می‌توانند نقشه داخل سالن شامل پله‌ها، ورودی صندلی‌ها، خروجی‌ها و حتی دستشویی‌ها را نیز ببینند. برای اینکه این معامله بهتر هم شود، نقشه بیرون سالن‌ها نیز بهبود می‌یابد تا افراد بتوانند ورودی‌ها و جای پارک‌ها را نیز پیدا کنند.

برای اینکه نقشه داخل سالن را ببینید، باید جایی را پیدا کنید که این قابلیت را دارد، زوم کنید و یک نقطه را کلیک کنید یا لمس کنید. حال یک نقشه که کف سالن را نشان می‌دهد، همراه با تمام نقاط مهم نشان داده می‌شود. حتی اگر سالن چند طبقه هم باشد، می‌توانید در پایین صفحه، طبقات مختلف را برای نشان دادن انتخاب کنید. نقشه‌های داخل سالن اکنون برای تمام سالن‌ها (بالغ بر 278 میلیون متر مربع) مهیاست. این المپیک شاید اولین المپیکی باشد که در زمانی که تمام افراد به هم متصل هستند، برگزار می‌شود. گوگل خود را برای آن آماده کرده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,441,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: