Loading...

چطور از مهارت خود در ترجمه درآمد کسب کنم

فریلنسر مترجم

ترجمه یکی از نیاز های مهم کارفرمایان در پونیشا است. روزانه افراد زیادی نیاز به ترجمه غیر رسمی دارند و پروژه های خود را در پونیشا برون سپاری میکنند.

 

پروژه هایی از قبیل ترجمه متن های دانشگاهی تخصصی، کتاب، مقاله، پست های تخصصی برای انتشار در وبلاگ ها و سایت های خبری و خیلی موارد دیگر…

 

این نیاز فرصت مناسبی را برای مترجمان بوجود می آورد تا بصورت فریلنسینگ پروژه ها را دریافت کنند و انجام دهند.

 

اما فرق این کار با استخدام در یک مجموعه چیست؟ 

مترجم فریلنسر می بایست مستقیم با کارفرما در ارتباط باشد. یعنی شما غیر از مهارت در ترجمه باید در بازاریابی، فروش، مذاکره، مدیریت زمان، فن بیان و کمی حسابداری نیز مهارت داشته باشید.

شما می بایست کارفرما را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه هستید. قیمتی پیشنهاد دهید که انجام کار برای شما صرف اقتصادی داشته باشد و شما سود کنید، با دیگران رقابت کنید و با کمک از مهارت خود در مذاکره، پروژه را دریافت کنید.

زمان را طوری تنظیم کنید که کار را به موقع تحویل دهید تا پروژه به اختلاف نخورد و پول را تحویل بگیرید.

 

کمی به نظر سخت است ولی مطمئن باشید این کارها تا قبل از اینکه در آن ماهر شوید سخت به نظر می آید.

 

چند نکته را باید متذکر شوم که خیلی مهم است. 

  • بعضی افراد فکر میکنند پیشنهاد قیمت کم، مزیت رقابتی است. درصورتی که لزوما اینطور نیست. همه از مشاهده قیمت پایین شک میکنند.
  • پروژه باید برای شما سود داشته باشد تا با علاقه کار کنید و به موقع تحویل دهید.
  • اگر فریلنسرهای دیگر با قیمت پائین پیشنهاد خود را ارسال میکنند، به این معنی نیست که شما هم حتما باید همین کار را انجام دهید.

مهارت در مذاکره برای همین است که به شما کمک کند از پیشنهاد خود دفاع کنید. بعضی کارفرمایان قیمت برایشان مهمترین فاکتور است ولی بیشتر افراد کیفیت را فدای قیمت نمی کنند. این چیزی است که شما از طریق صحبت با کارفرما و از طریق ارسال پیام متوجه می شوید. شاید این پروژه اصلا برای شما مناسب نباشد.

 

برای اینکه مهارت خود را در فریلنسینگ بالا ببرید به همراه سایت خوشفکری برای شما ویدیوی آموزشی تهیه کردیم که می توانید در وب یاد مشاهده کنید:

آموزش فریلنسینگ

https://www.webyad.com/business-management/freelancing

 

و در نهایت بله شما می توانید با کمی تمرین مانند خیلی افراد دیگر در پونیشا، ۱میلیون و حتی بیشتر از طریق انجام پروژه های ترجمه در پونیشا درآمد کسب کنید.

 

شما می توانید بصورت تمام وقت یا پاره وقت در خانه یا هر جای دیگر که دوست دارید از مهارت ترجمه خود درآمد کسب کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 196,239,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: