Loading...

آیفون 7 باتری بزرگ‌تری خواهد داشت

 
 

iphone-7-battery-640x213

در مقایسه با هندست‌های اندرویدی، ظرفیت باتری‌ تلفن‌های اپل تا همین اواخر بیشتر شبیه به یک جوک بوده است، اما اخیرا اوضاع کمی در حال تغییر است و اپل تازگی‌ها پیشرفت‌هایی در زمینه ظرفیت و بهره‌وری انرژی ایجاد کرده است.

این یعنی دارندگان آیفون 7 مطمین باشند که هندست‌شان باتری بزرگ‌تری خواهد داشت.

این خبر از گزارشی که اخیرا از چین متشر شده درز کرده است و می‌گوید آیفون 7 نسبت به نسخه پیشینش باتری بزرگ‌تری خواهد داشت. شایعات می‌گویند باتری در نظر گرفته شده برای آیفون بعدی 1735 میلی آمپری خواهد بود و این در حالی است که آیفون 7 پلاس هم یک باتری 2810 میلی آمپری خواهد داشت.

با اینکه تغییرات انجام شده در ظرفیت چندان هم زیاد نیست اما امیدواریم که تاثیر گذار باشد، زیرا بزرگ‌تر کردن باتری یک مساله است و هماهنگی آن با سخت‌افزار و نرم‌افزار هندست هم بحث دیگری است که باید در نظر گرفته شود. یعنی اگر سخت‌افزار و نرم‌افزار جدید از نظر مصرف انرژی کارآمدتر از گذشته نشده باشند، این افزایش ظرفیت تاثیر گذار نخواهد بود.

در آخر این احتمال هم وجود دارد که این افزایش ظرفیت تنها به دلیل انتخاب پردازنده A10 صورت گرفته باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,185,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: