Loading...

Uber به مسافران کم‌بینا اجازه سوارشدن می‌دهد

 
 

93394601Uber تا بحال امکاناتی برای افراد با نیازهای خاص مانند افراد کم‌بینا یا نابینا در نظر گرفته است، اما این امکانات کافی نبوده‌اند. در سال 2014، فدراسیون ملی نابینایان کالیفرنیا، Uber را به دلیل عدم ارایه خدمات به افراد کم‌بینا که از سگ‌های راهنما یا دیگر حیوانات راهنما، استفاده می‌کنند، تحت پیگرد قانونی قرار داد. اما حال Uber با مقامات قضایی به توافق رسیده است. Uber از این پس به کاربران اجازه می‌دهد که حیوانات خود را همراه داشته باشند. به رانندگان از طریق ایمیل یا اپلیکیشن، اطلاع داده می‌شود که وظیفه آنهاست که حیوانات را حمل کنند و سیاست رسمی Uber است که با رانندگانی که از این کار سر باز زنند، برخورد کند.

جریمه مالی این توافق، چندان بالا نیست و سود این شرکت را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. Uber باید در طی سه سال، مبلغ 225 هزار دلار بپردازد. برای فهم اینکه آیا Uber به تعهد خود پایبند است یا نه، پیشنهاد شده است که فدراسیون ملی نابینایان بر این کار نظارت کند.

البته این تنها مورد، تبعیض علیه مسافران نیست. Lyft نیز به دلیل تبعیض علیه مسافران، تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,066,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: