Loading...

چگونه از طریق فریلنسینگ درآمد ثابتی داشته باشید

درآمد ثابت فریلنسینگ

بسیاری از فریلنسرها قصد دارند از طریق کار فریلنسینگ خود به استقلال مالی برسند، اما خیلی زود درمی‌یابند که شغل فریلنسینگ می‌تواند غیرقابل‌اطمینان و نامنظم باشد. گاهی کارهای زیاد و گاهی کارهای کم و فاصله‌دار موجود هستند. سوال اینجاست: چگونه یک فریلنسر می‌تواند درآمد ثابتی داشته باشد؟

۱- کاری را انجام دهید که در آن بهترین و بیشترین مهارت را دارید.
بیایید به عنوان مثال به کار فریلنسینگ نویسندگی نگاهی بیاندازیم. تقریباً هر کسی می‌تواند در مورد هر موضوعی جست‌وجویی ساده در اینترنت انجام دهد و مقاله‌ای مرتبط با موضوع پیدا کند. اما یک جست‌وجوی تخصصی و بر پایه مهارت، کاملا متمایز بوده و در نتیجه نهایی کار آشکار می‌شود. ایجاد محتوای عالی باعث می‌شود مشتریانی داشته باشید که در آینده مجدداً به شما مراجعه کنند. این قسمت مهمی از داشتن درآمد فریلنسینگ ثابت است.

۲- کار خود را بر اساس قوت‌ها و ضعف‌هایتان تنظیم کنید.
برای هر نیازی بازاری وجود دارد. در کار فریلنسینگ خود عمومی عمل نکنید. اجازه دهید مشتریان شما بدانند در چه زمینه‌ خاصی مهارت ویژه‌ای دارید. برای آن بازار کار مشخص تلاش کنید و خواهید دید که مشتریان ثابت شما، درآمد شما را ثابت نگه خواهند داشت.

۳- تبلیغ کنید، تبلیغ کنید و باز هم بیشتر تبلیغ کنید.
مارکتینگ راه بسیار مناسبی برای داشتن درآمد فریلنسینگ ثابت است. بهتر است تعداد مشتریان شما  زیاد باشند. داشتن مشتریانی که در انتظار وقت خالی شما هستند بهتر از آن است که نگران درآمد خود باشید.

لازم نیست هزینه هنگفتی را برای تبلیغات متحمل شوید. می‌توانید کار فریلنسینگ خود را از طریق رسانه‌های اجتماعی، به صورت شفاهی، و از طریق ایمیل گسترش دهید. امروزه، داشتن وبسایت یا وبلاگ امری ضروری است. این کار، راه مناسبی برای به روز نگه داشتن مشتریان است، در این صورت آنان خواهند دانست هنگام نیاز به خدماتی که شما ارائه می‌کنید به چه کسی مراجعه کنند.

داشتن وبلاگ یا وبسایت راه مناسبی برای به نمایش گذاشتن تخصص‌تان و پاسخگویی به سؤالات مخاطبان (مشتریان) است. از طریق وبسایت یا وبلاگ، مشتریان راضی از شما تعریف خواهند کرد، و این باعث می‌شود متعاقباً مشتریان دیگری به شما رجوع کنند.

۴- صبر داشته باشید.
ممکن است کلیشه‌ای به نظر برسد اما هر فریلنسری که منبع ثابتی برای درآمد خود می‌خواهد باید به این موضوع توجه کند. ایجاد لیستی از مشتریان معتمد وقت‌گیر است. ارتباط با تعدادی از مشتریان سخت است و تعدادی به دلایل نامعلومی خارج از دسترس می‌شوند. سعی کنید مهارت برخورد با انواع مشتریان را در خود تقویت کنید، در این صورت خواهید توانست بدون به خطر انداختن ارزش و اعتبارتان با آنان کنار بیایید. این موضوع باعث ایجاد درآمد ثابتی برای کارتان می‌شود.

همانطور که با صبر پیش می‌روید، حواستان به کیفیت کارتان نیز باشد و به طور مداوم بهبود مهارت‌هایتان را به خود گوشزد کنید.

۵- درآمدتان را سرمایه‌گذاری کنید.
حتما به طور هوشمندانه‌ای درآمد فریلنسینگ خود را سرمایه‌گذاری کنید. در طول ماه‌های بیکاری یا زمانیکه نمی‌توانید به هر دلیلی خدماتی ارائه کنید، این سرمایه‌گذاری‌ها منابع معتبری برای درآمدهای آتی خواهند بود.

۶- شبکه سازی کنید.
با افراد همفکر ارتباط برقرار کنید و به آنان به جای رقیبی که باید شکست دهید، به عنوان کمکی برای رسیدن به موفقیت نگاه کنید.

برگرفته از: www.freelancinggig.com
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,792,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: