Loading...

گوگل در حال ساختن اپلیکیشنی جامع برای سفر است

 
 

screener_2016042821_35_04اگر ابزارهایی مانند نقشه یا جستجوی پرواز گوگل را در نظر بگیریم، گوگل جزئی انکارناپذیر از سفر در دنیای امروز است. حال بنظر می‌رسد که این شرکت، در حال ساخت اپلیکیشنی است که همه ابزارهای مسافرتی گوگل را در یکجا جمع‌آوری می‌کند. یک وبسایت هلندی گزارش داده است که کاربران در حال تست اپلیکیشنی هستند، که گوگل Trips نام دارد. این برنامه ترکیبی از راهنماهای سفر است. این برنامه می‌تواند اطلاعات سفر را از ایمیل شما استخراج کند یا این قابلیت را دارد که بتوانید راهنمای سفر را دانلود کنید و در جاهایی که به اینترنت متصل نیستید، از آن استفاده کنید.

dcee0b3f2836d35dbed3c0744f809ff0هر راهنما،‌ قسمت‌های مختلفی دارد. به عنوان مثال، بخش «حرکت به دور و بر» اطلاعاتی همچون خارج‌شدن از فرودگاه، حمل‌ونقل عمومی، تاکسی‌های موجود و .. را نشان می‌دهد. بخش «کارهایی که می‌توان انجام داد»، اطلاعاتی همچون مکان‌های مشهور و وقایع مهم را به شما پیشنهاد می‌دهد. البته که همه این مکان‌ها، رتبه نقشه گوگل را نیز دارند. از بخش‌های دیگر این اپلیکیشن می‌توان به رزروها، غذا و نوشیدنی و چیزهایی که باید بدانید، نام برد. تصاویر منتشر شده نیز همان استایل همیشگی گوگل را نشان می‌دهد.

گوگل در پاسخ به این سوال که آیا این اپلیکیشن وجود دارد یا نه، می‌گوید:

ما سفر را دوست داریم و سخت کار می‌کنیم که تجربه بدون دغدغه از سفر برای کاربران ایجاد کنیم. زمانی که ما در حال این کار هستیم، شما ماجراجویی بعدی خود را با استفاده از سرویس پرواز گوگل، جستجوی هتل و مقصدها،‌ برنامه‌ریزی کنید!

گوگل معمولا به شایعات جواب نمی‌دهد. با این جواب بنظر می‌رسد که گوگل در حال کار بر روی اپلیکیشنی مرتبط با سفر است. حال اینکه اسم این اپلیکیشن چه باشد، باید منتظر بود و دید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 177,939,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: