Loading...

شهرت ۱۳ میلیونی اپل موزیک در کمتر از ۱ سال

این روزها اخبار درآمد اپل حسابی خبرساز شده به طوری که مقامات اپل در کنفرانس هایی اقدام به اعلام برخی آمار و ارقام هایی در باره این شرکت نموده است. یکی از سرویس های اپل که کمتر به آن توجه می شود و نقل صحبت رسانه ها نیست اپل موزیک است. تیم کوک ساعاتی پیش اعلام کرد که شمار کاربران این سرویس اپل، به ۱۳ میلیون نفر رسیده است.  در سه ماهه اول امسال نیز این آمار ۲ میلیون نفر افزایش داشته است که همه ی این ۱۳ میلیون نفر، منابع درآمد اپل به شمار می آیند. طبق گزارشاتی که پیش از این خواندیم، اپل چیزی بیش از فروش مک بوک هایش، از طریق سرویس های خدماتی اش درامد زایی دارد که سرویس اپل موزیک نیز در این جریان وجود دارد.

Apple-Music-price-800x450

 اپل موزیک رقیب بی چون و چرای اسپاتیفای است که توانسته با فعالیت ده ماه ی خود، راه ۸ ساله ی این سرویس را به خوبی طی کند و حالا به درآمد مثال زدنی برای اپل بینجامد.

 البته با توجه به گزارشات اپل مبنی بر یک میلیارد دستگاه ios ای، در سراسر دنیا، باید انتظار داشت شمار کاربران اپل موزیک بیش از این ها باشد. یکی از روش ها افزایش شمار کاربران این سیستم قرار داد هایی بوده که اپل با شرکت های موسیقی بسته تا بتواند آلبوم های جدید برخی خوانندگان را به طور اختصاصی پخش کند.

 از طرفی در ده ماه گذشته اپل هیچ گونه بروز رسانی برای این سیستم انجام نداده که این خود دلیلی قاطع برای عدم رشد چشم گیر این سرویس با توجه به شمار کرابران ios  است.

 با روند رو به رشد خدمات آنلاین اپل، به نظر می رسد در ماه ها و حتی سال های آینده شاهد تغییراتی در استراتژی ها و موضع گیری های اپل باشیم به طوری که از حالت سخت افزاری به نرم افزاری تغییر شکل دهد.

می توان گفت از بعد از فوت استیو اپل شاهد رشد شمار محصولات و کاهش کیفیت آن ها بود به طوری که عملکرد قبلی اپل را کاملا زیر پا نهاد اما حالا شاهد تغییر رویه های اپل نیز هستیم.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,331,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: