Loading...

۵ سخنرانی TED که دید شما نسبت به زندگی را تغییر می‌دهند

سخنرانی TED

محبوبیت سخنرانی‌های TED کاملا منطقی است. محتوایی که از طریق داستان‌های اغوا کننده گفته می‌شود، همه‌گیر است. زیباست که به جای خواندن آن در مجله، قادر باشید آن را تماشا کنید.

از میان سخنرانان باورنکردنی برنامه TED، تصمیم شما بر تماشای کدام است؟ محبوب‌ترین را انتخاب می‌کنید و یا جدیدترین را؟ و شاید نیاز داشته باشید تحقیق عمیق‌تری در مورد سخنرانی TED که بیشترین تأثیر را بر شما دارد داشته باشید.

در اینجا برای کمک در انتخاب، پنج سخنرانی TED که باعث می‌شوند دید متفاوتی به زندگی خود داشته باشید ارائه شده‌اند. این سخنرانی‌ها برای شروع بسیار خوب هستند.

۱- سایمون سینک: چگونه رهبران بزرگ الهام بخش می‌شوند”
سخنرانی سینک بیش از ۲۶ میلیون بار دیده شده است و همچنان یکی از محبوب‌ترین سخنرانی‌های TED محسوب می‌شود. در این سخنرانی او می‌خواهد شما را وادار کند که اهمیت “چرا” و دلیل آن که “چرا” به درستی می‌تواند در جهان تغییر ایجاد کند را درک کنید. درحالیکه اکثر افراد و شرکت‌ها از “کاری که انجام می‌دهند” شروع می‌کنند و کارشان را بر اساس آن پی می‌گیرند، سینک بیان می‌کند که نوآوران ابتدا از “چرا” شروع می‌کنند و سپس برای موفقیت‌های بزرگ از درون به بیرون عمل می‌کنند.

 

 

۲- کریس هدفیلد: “آنچه از نابینا شدن در فضا آموختم”
اگر فیلم جاذبه را دیده باشید می‌دانید که اتفاقات اشتباه زیادی وجود دارد که ممکن است در فضا رخ دهد. تماشای سخنرانی فضانورد، کریس هدفیلد در مورد تجربیات شخصی‌اش از نابینا شدن موقت در فضا، به شما کمک می‌کند بفهمید که تجربه فضانوردی به سرعت می‌تواند به تجربه‌ای ترسناک تبدیل شود. نکته اصلی در تجربه هدفیلد یادگیری تفاوت بین ترس و خطر است. ترس نقش مهمی در تجربه یک کارآفرین ایفا می‌کند ولی به ندرت شما در خطر هستید. بدانید چگونه برای غلبه بر ترس، آن را مدیریت کنید و موفقیت‌های بی‌شماری کسب کنید.

 

 

۳- امی کادی: “زبان بدنتان هویت شما را شکل می‌دهد”
از مشاهده سخنرانی یک روانشناس اجتماعی و متخصص زبان بدن چه می‌توانید بیاموزید؟ اگر یکی از میلیون‌ها فردی باشید که سخنرانی متقاعد کننده کادی را در برنامه TED مشاهده کرده‌اید، می‌دانید که چیزهای بسیاری برای یادگیری وجود دارند. به عقیده کادی زبان بدن و حتی حالت فیزیکی نه تنها بر احساس دیگران نسبت به شما بر بلکه احساسی که نسبت به خود دارید اثرگذار است. آیا تغییر وضعیت فیزیکی بدن می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد؟ این موضوع امکان‌پذیر است. سخنرانی کادی را در برنامه TED تماشا کنید و در مورد تغییر وضعیت خود تصمیم بگیرید.

 

 

۴- دن گیلبرت: “راز شاد زیستن”
مغز محلی شگفت‌انگیز است. گیلبرت، روانشناس هاروارد، برخی از انشعابات مغز و باورهایمان در مورد شادمانی را بیان می‌کند. درک آنچه واقعا شما را خوشحال می‌کند در مقابل آنچه شما از شادمانی می‌پندارید، تجربه جالبی است. ریشه شادمانی را از نظر علمی بشناسید و زندگی خود را تحت تأثیر قرار دهید.

 

 

۵- سوزان کین: “قدرت درون‌گراها”
اغلب تصور می‌شود کسب‌وکار و کارآفرینی با برون‌گرایی بهتر انجام می‌شود. در مورد ارزش درون‌گرایی، کین بیان می‌کند که بهترین شرایط برای افراد شرایطی است که با بهره‌وری و خلاقیت آنها به بهترین شکل هماهنگی داشته باشد. از آنجایی که درون‌گراها ممکن است در گروه‌های کوچک و در انزوا به طور ناگهانی به ایده‌ای برسند، مهم نیست که چگونه بهترین کارشان را انجام می‌دهند، بلکه کیفیت و مشارکتی که منجر به پیشرفت کار می‌شود برای تمام تیپ‌های شخصیتی (از جمله درونگراها) از اهمیت برخوردار است.

 

برگرفته از: www.entrepreneur.com
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,398,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: