Loading...

به کمک دوربین موبایل اندرویدی خود در گوگل جستجو کنید!

 
 

گوگل یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین موتورهای جستجوی جهان است که به خلاقیت اهمیت زیادی داده و سعی کرده تا قابلیت‌های جدید و جذاب بسیاری را به سیستم جستجوی خود بیاورد و کار را برای کاربران ساده‌تر کند. یکی از همین قابلیت‌های جذاب، اپلیکیشنی به نام Google Goggles است که به کمک آن کاربران اندروید می‌توانند درباره تصاویر، بارکدها و… به جستجو بپردازند، اما این‌همه ماجرا نیست چرا که گوگل برای تکمیل خلاقیت‌های خود قرار است امکان جستجو با دوربین را نیز به این اپلیکیشن اضافه کند تا کاربران سیستم عامل اندروید بتوانند به کمک دوربین تلفن‌ها و یا تبلت‌های خود نیز به جستجو در گوگل بپردازند. طبق اخبار منتشرشده از یک منبع ناشناس، گوگل در حال کار بر روی قابلیت جذابی است که به کمک آن کاربران اندروید به کمک اپلیکیشن Google Goggles بتوانند به‌طور مستقیم به‌وسیله تصاویر گرفته‌شده از دوربین گجت اندرویدی‌شان در گوگل به جستجو بپردازند.

new-z

طبق شایعات منتشرشده از گوگل این قابلیت جذاب به این صورت خواهد بود که کاربر می‌تواند در هنگام ثبت تصویر بدون اینکه نیاز به گرفتن عکس باشد، اطراف جسم مدنظرش برای جستجو خطی فرضی بکشد، بدین‌صورت اپلیکیشن متوجه می‌شود که باید درباره این جسم به جستجو در گوگل بپردازد. در تصویر منتشرشده برای توصیف این ویژگی، یک فنجان نشان داده‌شده که کاربر با کشیدن خط فرضی به دور آن درباره تاریخ و کشور ساخت آن، قیمت و سایر مشخصات این فنجان به جستجو پرداخته است. هنوز این ویژگی جذاب به اپلیکیشن Google Goggles اضافه نشده است، اما شما می‌توانید تا زمان اضافه شدن قابلیت جذاب جستجو به کمک دوربین موبایل از سایر ویژگی‌های این اپلیکیشن استفاده کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,400,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: