Loading...

مک بوک‌های فوق نازک اپل در بهار امسال معرفی می‌شوند

 
 

Apple-MacBook-Gold-11-1280x853اپل در رویداد اخیر خود، لپ‌تاپ تازه‌ای معرفی نکرد، اما این بدین معنا نیست که اپل هیچ برنامه‌ای برای این کار نداشته باشد. بنابر گزارش‌ها، اپل قصد دارد دو مدل جدید مک‌بوک را در نیمه دوم امسال معرفی کند.

این دو مدل فوق نازک، مک‌بوک‌های 13 و 15 اینچی خواهند بود. آن‌ها ظاهری شبیه به مک‌بوک 12 اینچی فعلی خواهند داشت، اما از مک‌بوک ایر نازک‌تر هستند. هنوز معلوم نیست که آیا این دو مدل دارای پورت USB-C یا USB معمولی یا دیگر پورت‌ها خواهند بود یا خیر. همچنین معلوم نیست که آیا اپل قصد دارد که با معرفی این دو مدل،‌ مک‌بوک ایر را از رده خارج کند یا خیر.

ایسوس، دل و لنوو در حال طراحی لپ تاپ‌های فوق نازک هستند تا با این لپ‌تاپ‌ها رقابت کنند. در هر صورت به‌نظر می‌رسد که گزینه‌های زیادی برای انتخاب لپ‌تاپ پیش رو باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 196,127,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: