Loading...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده از هواوی P9

 
 

Huawei

به احتمال زیاد هواوی پرچم‌دار آینده‌اش را در تاریخ 6 آوریل معرفی خواهد کرد، البته ظاهرا امسال هم‌چون سال گذشته پرچم‌دار هواوی در یک نسخه خلاصه نمی‌شود. تاکنون تصاویر و پوسترهای زیادی از هواوی P9 منتشر شده است اما اکثرا غیر رسمی بوده‌اند اما تصاویری که به تازگی منتشر شده‌اند کاملا رسمی و توسط خود هواوی منتشر شده‌اند.

huawei-p9-3 huawei-o9-2 huawei-p9

 

این سه تصویر کاملا رسمی هستند اما هیچ‌کدام اسمارت‌فون را به صورت کامل نشان نمی‌دهند بلکه در هر کدام بخشی از این تلفن‌همراه را می‌بینیم که یک ویژگی کلیدی را یادآور می‌شوند. نخستین تصویر دوربین دوگانه را تایید می‌کند، البته پیش‌تر از این هم هواوی با استفاده از شعار #OO به نوعی دوگانه بودن دوربین هواوی P9 را تایید کرده بود. تصویر بعدی نشان دهنده سنسور اثرانگشت پشت دستگاه است که این‌بار مربعی است و دایره‌ای نیست (البته ممکن است در دیگر نسخه‌ها دایره‌ای باشد) تصویر سوم نشان‌دهنده قاب فلزی هواوی P9 است که البته در فریم و طرح کمی شبیه به گلکسی نوت 4 سامسونگ است.

صفحه‌ تیزر این اسمارت‌فون یک شمارنده معکوس دارد که تا زمان معرفی هواوی P9 زمانی کم‌تر از دو هفته را نشان می‌دهد، بنابراین تا رونمایی رسمی این اسمارت‌فون زمان زیادی باقی نمانده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 196,126,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: