Loading...

چگونه در گلکسی S7 به‌صورت همزمان دو سیم‌کارت و کارت حافظه داشته باشیم؟!

 
 

ITresan-1395 (5)این امر که سامسونگ سرانجام درگاه میکرو اس‌دی را به دستگاه‌های خود بازگردانده است را می‌توان بسیار مفید دانست. با این حال نسخه دو سیم کارته گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge، عملا تغییری نداشته‌اند زیرا از درگاه هیبریدی استفاده می‌کنند. این امر به این معنی است که کاربر دستگاه یا می‌تواند دو سیم‌کارت را مورد استفاده قرار بدهد و یا اینکه یک سیم‌کارت و یک کارت حافظه میکرو اس‌دی و امکان استفاده از هر سه مورد به‌صورت همزمان وجود ندارد.

با این حال یک ضرب‌المثل قدیمی وجود دارد که می‌گوید “هرگز نگو هرگز” و این ضرب‌المثل درباره شرایط این دستگاه نیز صادق است. کاربران این مدل‌ها می‌توانند با داشتن یک قیچی، یک فندکی و نداشتن ترس از دست دادن وسایل خود به سراغ یک هک خانگی برای این دستگاه بروند. درست است که کارت حافظه و سیم‌کارت‌های میکرو و نانو به‌صورت همزمان در این درگاه هیبریدی جای نمی‌شوند ولی شما با این تکنیک می‌توانید آن‌ها را در این درگاه جای بدهید.

ITresan-1395 (5)-2به‌صورت کلی باید گفت که شما باید دور بخش فلزی سیم‌کارت نانوی خود را بریده و آن را با چسب به کارت میکرو اس‌دی بچسبانید. درصورتی‌که با دقت کافی و مشابه با عکس این کار را انجام بدهید آنگاه به‌صورت همزمان از دو سیم‌کارت و یک کارت حافظه بر روی دستگاه خود بهره خواهید برد. البته ممکن است که این کار به نابودی کارت حافظه و سیم‌کارت شما نیز منتهی شود بنابراین با احتیاط اقدام کرده و درصورتی‌که دستان ظریفی ندارید به سراغ این کار نروید زیرا احتمال از دست دادن تجهیزات برای شما زیاد خواهد بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,789,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: