Loading...

یک زن چینی برای نجات آی‌فون خود به درون یک دریاچه یخ‌زده شیرجه زد

 
 

 

iphone-woman

مردم اکنون در حال پچ‌پچ درباره زنی چینی هستند که برای نجات آی‌فون 5 خود به درون دریاچه‌ای یخ‌زده به عمق دو متر در بیجینگ پرید. براساس گزارش People’s Daily زنی ناشناس، بعد از افتادن ناگهانی آی‌فونش به درون دریاچه لانگتن، بدون معطلی و فوت وقت با لباس کامل به درون دریاچه پرید. گزارش سازمان هواشناسی در آن روز دمای آب را بین 2- تا 9 درجه سانتیگراد نشان می‌داد.

شهروندان چینی پس از دیدن عکس این زن که به‌طور ویروسی در اینترنت پخش شد، سوالات زیادی در ذهنشان ایجاد شد. یکی از کاربران در فیس‌بوک چنین نوشت: زندگی بی‌ارزش است، اما موبایل دارایی است.

پنجشنبه هفته پیش، زنی 50 ساله برای نجات پسربچه‌ای که قبل از او به درون دریاچه یخ‌زده در گویژو پرت شده‌بود، پرید. اقدام شجاعانه او در صدر اخبار بین‌الملل قرار گرفت و تحسین بسیاری را به دنبال داشت.

متاسفانه، این ماجرا برای این زن صدق نمی‌کند، چرا که ارزش یک گوشی از زندگی خود او هرگز بیشتر نیست.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,793,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: