Loading...

سلفی دو دختر نوجوان پس از یک قتل وحشیانه!

 
 

selfie-murder-639x640

تماس با پلیس برای اعلام مفقودی دو دختر نوجوان، قتل یک زن وحشیانه به طرزی فجیع و دستگیری متهمان به جرم قتل اندکی پس از سلفی خون‌آلودشان‌! این‌ها تمام جزئیات یک پرونده قتل بسیار عجیب است. دو دختر نوجوان 13 و 14 ساله در انگلستان اقدام به کشتن یک زن 39 ساله در خانه‌اش (در کانتی‌دورهام انگلستان) کرده‌اند و پس از انجام این عمل یک سلفی از خود گرفته و در اسنپ‌چت به اشتراک گذاشته‌اند. از جمله سلاح‌هایی که این دو قاتل برای کشتن مقتول استفاده کرده‌اند می‌توان به چوب، تلویزیون، میز قهوه، پرینتر و حتی یک بیل اشاره کرد که در یک حمله وحشیانه مورد استفاده قرار گرفت. در پایان بدن مقتول با بیش از صد جراحت که در آن‌ها اثراتی از خاکستر، خاک و حتی خرده شیشه نیز مشاهده می‌شود، باقی ماند.

دو دختر نوجوان نیز در پایان این عمل وحشیانه یک سلفی را با صورتی خندان ثبت کرده‌اند و آن را در اسنپ‌چت اشتراک‌گذاشته‌اند که در پشت سر آن‌ها جنازه خانم Wrightson  قرار دارد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,079,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: