Loading...

بزرگترین آرشیو نرم‌افزار دنیا

هر روز حجم بسیار زیادی از اطلاعات در اینترنت منتشر می‌شود که در هر بازه زمانی نیز بسیاری از آنها تغییر می‌کنند. این دنیای اطلاعات نیز در بعد زمان در حال حرکت و تغییر است. اما تفاوتی که این دنیای مجازی با دنیای حقیقی دارد این است که در دنیای مجازی ماشین زمان وجود دارد و می‌توانید با استفاده از آن به زمانهای گذشته سفر کنید. پروژه آرشیو اینترنت برای همین کار به وجود آمده است. این پروژه با گرفتن Snap Shot از سایتهای موجود در بازه‌های زمانی مختلف آرشیوی را از اینترنت ایجاد کرده است که شما می‌توانید با استفاده از آن به گذشته‌های یک سایت سر بزنید. همین نکته ماهیت کار را بسیار جذاب و جالب کرده است. 

آرشیو نرم‌افزار

اما کار جالبی که به تازگی در این پروژه اتفاق افتاده است جمع آوری آرشیو عظیمی از نرم‌افزارهایی است که زمانی برای خودشان نرم‌افزاری بودند اما امروز تنها خاطره‌ای از آنها باقی مانده است. این نرم‌افزارها خود نشان دهنده پله‌هایی است که بشر برای پیشرفت طی کرده است. حال با استفاده از این آرشیو می‌توانید به نرم‌افزارهایی که روزی برای شما مهم بودند و امروز تنها خاطره‌ای از آنها در ذهن شما باقی مانده سری بزنید و نسخه‌ای از آنها را داشته باشید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,400,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: